• Krátkometrážní

Kdo přežije - Fidži (2007) (série) odpad!

Soudruzi z Prima COOL, mrkněte už konečně na mé hodnocení této s****y a začněte dávat něco trochu normálního. Faktor strachu jsem ještě sledoval, ale když potom přijde milion podobných blbovin už to celkem omrzí.

Mise spravedlnosti (1991)

Přiznávám se, tento film jsem si sehnal jen kvůli Carradinovi. Jeho filmy se špatně shánějí a tak jsem rád za cokoliv v čem hraje. V tomto případě jde o průměrnou policejní akčňárnu. Musím se přiznat, že synátor od Steva McQueena se mi zrovna do role policajta moc nehodí. Je takový hodně mohutný, občas působí až tlustě. Ta jeho parťačka je ale tvrďák, mlátí do ní nabušenej asiat a s ní to ani nehne. No, ale u filmů této úrovně se člověk nesmí tolik koukat na chyby a dychtivě je vyhledávat. Béčková odpočinková zábava.

Útěk z Planety opic (1971)

Náhodou, bylo to pěkné. Jen si nemyslím, že by je nejdřív tak vesele přivítali. Hned by je převezli na vojenskou základku, všechno by bylo přísně tajné, vyslíchali by je a v podstatě by se už z laboratoře, kde by je zkoumali, nedostali, jak znám Američany. Konec mě celkem překvapil, nepatřím mezi ty co uhodnou jak něco dopadne, takže překvapení mohou přicházet :) Rozhodně mě to neodradilo od sledování dalších dílů.

Electrocuting an Elephant (1903) odpad!

Ano, staré hovado Edison. Tento dokument znovu ukazuje jaký nelidský idiot to byl. Věřím, že kdyby zkrachoval a prosadil se Tesla, byli bychom někde úplně jinde.

Clint Eastwood (2010)

Jen velmi skromně nahlédneme do jedné kapitoly života Clinta Eastwooda; filmy. Co jiného taky o herci? Je to spíš dokument o těch filmech. Něco málo povídání i o Clintovi. Povídání, co vykládá on sám, takže to není něco co o něm někdo někdy řekl a podobně. Nějaké převratné informace tam nejsou, je to jen takové krátké zavzpomínání na pár znamenitých filmů a co Clinta vedlo k jejich natočení. Proč dělá, co dělá. O jeho rodině takřka nic, takže se dokument zaměřuje výhradně na filmy, filmy a filmy. Někoho, kdo Clintovy filmy nezná, může tento dokument zaujmou a řekne si "Jo, tak na tohle bych se rád podíval," nebo naopak zjistí, že to není nic pro něj. Pro mě to bylo zavzpomínání na pár filmů co jsem viděl a trochu jsem se i dověděl o filmech co od něj ještě vidět chci.

Kesslers Knigge (2009) (seriál)

Perfektní! Co říct, ani by mě nenapadlo, že to bude na CSFD. Některé nápady "co nedělat", by mě snad ani nikdy nenapadly. Dobře jsem se pobavil.

Dexter (2006) (seriál)

Kdyby žil v 19. století, byl by Dexter perfektní lovec odměn. Každá série si drží napětí které se stupňuje a stupňuje, že si člověk říká; jak to tak může pokračovat? Jednou musí kvalita klesnout ne? Jsem u 7. série a zatím se to nestalo.

V jako Vendeta (2005)

Řekl bych, že tento film, už tak dost legendární se stane ještě větší legendou. Už v dnešních časech je to symbolem. Ta tvář, ta maska. Pravda se nejlépe utají tím, že ji řeknete, že ji podáte tím způsobem, že si každý řekne; to je naprostý nesmysl. Vědět pravdu, ale myslet si, že je lež. V for Vendeta pro mě vždy bude něco jako taková Bible...

Kung-fu mela (2004)

To nedává snad žádný smysl....

Když kámen promluví (2010)

Jaroslav Dušek je úžasný člověk, který se raduje ze života a v podstatě ze všeho. Sálá z něj pozitivní energie a to i jen takto z filmu. Žít takhle znamená žít. Radovat se a žít a proto Jaroslava Duška tolik obdivuji a určitě bych se s ním rád někdy setkal.