• Krátkometrážní

Terminátoři (2009) odpad!

"The Terminators jsou dalším z děl produkční společnosti Asylum, která se tentokrát rozhodla zasadit tvrdý políček McGeho očekávanému trháku Terminator Salvation." Aha? Tvrdý políček zasadili akorát sobě. Nesmysl vedle nesmyslu, nedá se na to ani koukat a pardon, ale když auto co najede na tyč zapíchnout v zemi odletí někam do vesmíru.... Nejhorší film co jsem kdy viděl.

Eragon (2006)

Jak nejodporněji zničit příběh a cokoliv co bylo v knize? Když se mě na to někdo teď zeptá, odkážu je na tento film.

Hon na ponorku (1990)

Po přečtení knihy už mi tento film nepřipadne ani zdaleka tak dobrý. Hodně věcí je vynechaných, to chápu, ale spousta věcí je jinak a to být nemuselo.

Oscar (1991)

Opravdu se snažíte Funese zremakovat Stallonem? To nikdy nemůže fungovat. Nikdy.

Kód smrti (2008)

Všechny akční scény naprosto zničené tím sekaným opakováním tisíckrát jednoho pohybu. Steven si standardně hraje na největšího superhrdinu a jediné co stojí za zmínku, je asi jak vymlátí zuby nějakému padouchovi o barový pult.

Cliffhanger (1993)

Z pohledu horolezce je to naprostý nesmysl. Už jen to, že Sly pobíhá v tričku po horách, všude sníh.. Jak leze pro ten kufr plný peněz, docela bych i čekal, že mu třeba bude zima na prsty na zmrzlé skále, ale ono nic. Propadne se pod led, teplota vody se blíží k nule, no problémo: dám si na to mokré tričko další triko a všechno je OK. Máme tu nového Chucka Norrise. Tak proč se mi to líbilo? I přes to, že tam byla spousta nesmyslů, to byl pěkný film. Když si odmyslím skok přes rokli kilometr dlouhou a všechny ty horolezecké kousky, ze kterých můj otec horolezec šílel, tak se mi to vážně líbilo. Nejlepší jak Sly toho chlápka napíchl na ten krápník. Je to asi největší nesmysl, co se mi kdy líbil.

Pozemšťan (2007)

Film se odehrává v jedné místnosti, ale i tak zaujme a nespustíme z něj oči ani na vteřinu. Je to velice zajímavá představa, být nesmrtelný. Od začátku lidstva si prošel vším, každým obdobím, báli se ho a musel se skrývat. Nemohl mít nikoho moc blízkého, protože by všichni umřeli a on by žil dál. Musí se stěhovat,každých 10 let, aby nikdo nepoznal že nestárne. Osamělý život nesmrtelného. Jestli je možné, aby někdo byl nesmrtelný, pak tento film je nejlepší "úvaha" na toto téma.

Sympaťáci (1995) (TV film)

Western, který nemá vůbec nic co říct. Je o ničem. Nudný a na to, že se tam nic neděje taky pěkně dlouhý.

Dracula (1992) odpad!

Neskutečný fail. U filmu se mi chtělo brečet smíchy, proto mě překvapilo zjištění, že tu film má 80%. Přišlo mi to jako nějaká parodie, která se snaží parodovat sama sebe. Ať už "Dracula" sám o sobě, nebo jak "leze po zdi". Nejlepší bylo když si nasadil ty sexy brýle. Nejlepší parodie na Drákulu vůbec. Btw. neinspirovali se ze vzhledu "Drákuly" náhodou Simpsonovi, v jednom svém čarodějnickém díle? Přísahal bych, že Burns vypadal na chlup stejně.

Ve jménu Angela (2002) odpad!

Děláte si srandu? Na to se ani nedá dívat. Nejen, že veškeré dialogy jsou nesmyslné kecy, ale když se přidá ještě to, že cokoliv se ve filmu stane je neskutečný nesmysl, dává mi to dohromady to, že tento film neměl být nikdy natočen. Stallone si dal sám ránu do obličeje.