• Krátkometrážní

Zákon mlčení (1985)

Ano, toto je jeden z filmů který udělal z Chucka Norrise nového Chucka Norrise, který nevolá špatné číslo, jen ty zvedáš špatný telefon. Dvakrát napočítal do nekonečna a však to znáte. Ano i tady jsem se podivoval jak spolu s nějakým podivným robotem postřílel snad 150 lidí, ale vsadil bych se že někde na mě čeká ještě nějaká daleko větší Chuckoviká pecka. Navzdory místnímu hodnocení jsem se celkem dobře bavil. Mladý Chuck to taky pěkně zvládal. Je to pěkný akčňák ze zlatých osmdesátých.

Noha 22 (2011) (seriál)

Promiň Ivane, jsi vtipný chlapík, ale tady jsem se moc nenasmál. Dalo by se říct, že mi stačil jen ten jeden první díl. Drobně jsem se pousmál pokaždé, když se přihnal Pešák, ale jinak ty vtipy za moc nestály. Kdyby v televizi neběželo nic jiného podívám se na to, ale Nohu 22 asi schválně vyhledávat nebudu, leda bych na to náhodou natrefil.

Bitevní loď (2012)

Propaganda americké armády a vlastně armády vůbec. Je to tuctový příběh. O mimozemšťanech ani slovo, jen že se neradi opalují. Na konci mi to přišlo i vcelku nedotažené. No, ale líbila se mi hudba a nasazení veteránů a staré lodi byl vážně cool. Neeson je tam celkem asi 5 minut. Prostě Amériká a její typický film, který propaguje všechno hloupé americké.

Spaceballs (1987)

Tak, první setkání s panem Brooksem. A podle mě dopadlo velmi špatně. Když už někdo paroduje legendární trhák, měla by ta parodie mít alespoň nějakou úroveň a když ani to ne, tak by to mohlo být vtipné, třeba. Párkrát jsem se zasmál, ale většina vtipů byly štěky do prázdna. "Skvělé komedie od geniálního Mela Brookse" možná nebudou zase tak úplně pro mě. Přišla i příjemná vzpomínka na Planetu opic, ale toto mi opravdu k dobré komedii nestačí.

S ledovým klidem (2012)

Pokud jste se k tomuto filmu, stejně jako já, dostali jen proto, že tam hraje Bruce Willis, radím vám, radši se znovu podívejte na Smrtonosnou past nebo Posledního skauta. Toto je jen jeho další plešatá vedlejší role ve špatném filmu. Přál bych mu, aby zase natrefil na nějaký hit, co jednou uvidí všichni, ale zatím to nevypadá.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Jaj, rodinná komedie, že já se radši nepodíval dopředu. Co se dá dělat. Navzdory zajetým kolejím typické rodinné komedie jsem se celkem dobře bavil. Jim Carrey sice nebyl tak šílený jako obvykle, ale když k němu přidáte ještě hromadu malých tučňáků..

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Dobře, když vezmu v úvahu, že je to akční béčko, tak už mi na tom vadí akorát to, že Bruce si teď nějak dává období vedlejších rolí ve špatných filmech. Tento film není špatný, ale není v něm nic, co už by nebylo vidět ve spoustě jiných a třeba i lepších. Využití akční hvězdy formátu Willis nulové.

96 hodin: Odplata (2012)

Nějak tu chlapci zkazili akční scény, které z prvního dílu udělaly superakčňák. Tady to působí jenom zmateně.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Je to jen sprostá manipulace lidí! Jak si to vůbec můžou dovolit?! A kolik lidí jim to vesele baští....

Můj auťák Brouk (2005)

Nechutná ždímárna slz. Viděl jsem to celkem dávno a co si z toho pamatuju...fuj.