• Krátkometrážní

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Zase tak odporné to není. Párkrát jsem se zasmál. Párkrát mi to přišlo nesnesitelně trapné. Proto prosím, začněte zase dávat HIMYM! Prosím!

Tutenstein (2003) (seriál)

Dávná vzpomínka z dob kdy jsem koukal na Fox Kids nebo Jetix nebo jak se to nakonec jmenovalo.

Catch .44 (2011) odpad!

Bruci co jsi to udělal? Vypadáš jako kdyby si už dávno umřel, jen tě někdo po pár měsících vykopal a nabídl ti další roli ve filmu. Toto že je ten Bruce Willis který nám koncem 80. a v průběhu 90. let vyrážel dech jedním trhákem za druhým? A ta "bradka", bože vždyť to má jak žaba na pi.....

Riddick: Temná hrozba (2004)

Zajímavé, ale to, že je to animované a taky jak nechutně je to animované, se mi vůbec nelíbilo.

Hořící Mississippi (1988)

Hrát jako malý hry mi vtloukalo do hlavy, jaká je válka zábava. Naše republika je plná rasismu. No a tak teď, když se podívám na tyto filmy proti rasismu nebo válce, hned se to ve mě znechutí. V údolí Elah byla ukázka špatnosti války a tento film ukazuje, jak vypadal rasismus. A někde pořád ještě vypadá. Kuklux klan.. Filmy mě učí a vychovávají a tento mě znovu naučil, že pokud je člověk slušný, nemám proti němu nic, ať je to černoch, běloch, asiat nebo třeba mluvící kaktus.

Vzhůru do oblak (2009)

Scény ve filmech, které mají působit na emoce.. ve většině filmech jsou pro mě jen mírným pousmátím nad pokusem o dojemnou scénu. U příběhu Carla Fredericksona na začátku tohoto filmu jsem se málem rozbrečel. Trošku mi to připomnělo Gran Torino. Ani jsem netušil, že by se mi ještě mohla tak líbit nějaká pohádka a Up mě vážně překvapilo. Je v tom mnohem víc, než v některých vážně se tvářících filmech, které ani neumí vyjádřit co chtějí.

Zelenáč (1990)

Překvapivě špatný film na Clinta. Jsou tu i světlé chvilky, ale celkově je to takové ploché, tisíckrát ohrané scény, že ani Sheen to nezachrání. Clint je vždy připraven a nikdy nemá zapalovač, aby si připálil doutník. Dalo se to sledovat, ale u Clinta jsem zvyklý na lepší. Tím koncem se to ještě víc pokazilo. Klasický Clint v průměrném americkém filmu. Není to holt už Drsný Harry.

Zátah (1987)

Příjemná pološílená komedie, kterou bych od Hankse nečekal, protože jsem zvyklý na jeho pozdější dramata. Televize v hodinkách v 80. letech, no to by mě nenapadlo. Bohužel, i přes to, tato komedie nijak nepřevyšuje ostatní komedie tohoto typu a klišé momenty jako: "Nepustím vás tam s civilistou........tady máte zpátky placku" byly naprosto předvídatelné. Párkrát jsem se ale zasmál a bylo zvláštní vidět Toma zase jednou v jiném filmu než v jeho klasických hitech.

Death Race 2000 (1975)

Je to i trochu komedie při pohledu na nějaká auta a na to, za co všechno dostávají závodníci body. Trochu to ale zachraňuje doba. Není to tak nechutné a přeakčněné jako odpad se Stahamem. Navíc tu proti sobě stojí moji oblíbení: David Carradine a Sylvester Stallone. I přes utopický konec to tak špatné nebylo (hlavní hrdina musí být samozřejmě nejčestnější superhero).

Rallye smrti (2008) odpad!

Získávají kredity a střílí na sebe z aut, které jsou mnohem vymakanější než všechny auta co kdy řídil James Bond. Počítačová hra v reálu? Nevím o co se tvůrci snažili, ale ani jsem se na to nemohl podívat na celé. Je to taková zhovadilost pro rádoby cool chlapečky s gelem na hlavě místo vlasů. Ti takové filmy sledují ne? Nejsem jeden z nich a takovéto filmy přímo nesnáším. Akční? Ano. Debilní? Stoprocentně.