Spice World (1997)

holky co dokázali ve své době "pobláznit" celý svět včetně mě :-)...ve Spice World nejde o film..život je SPICE:-)

Nikomu to neříkej (2006)

film, kdy do poslední chvíle nevíte pointu, která je na konec velmi "šokující"..výborný scénář..5*

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

tak na tuto trilogii můžu koukat pořád dokola a nikdy se neomrzí..pohodová oddychovka.."ale hochu, nechceš tu nechat ten telefon, že ne?" :-)

Hooligans (2005)

špičková podívání pro chuligánské fajnšmekry:-) zatím nejlepší dílko tohoto "žánru" s překvapivým hereckým výkonem E.Wooda. Zítra hraje United!!! ale z Manchesteru:-)

Lola běží o život (1998)

na tomto filmu jsem byl před 12 lety v kině, a myslím, že vidět Lolu na plátně byl ten nejúžasnější filmový zážitek ..i proto vím, že to bylo 8.2.1999 :-)

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Trvalo mi dlouho než jsem překonal svou neochotu shlédnout SW, ale co jsem jednou viděl nejstarší 3 díly, viděl jsem již 3x...nejsem příznivec "hvězdných" filmů, ale tato "pohádka" mě prostě dostala..škoda, že v té době nebylo natočeno všech 6 dílů...5* nezapomenutelné !!!!

Uprchlík (1993)

nezapomenutelný akční express, s geniálním obsazením, dabingem, prostředím, atmosférou, tempem, ... na to můžu koukat pořád dokola, zasloužený oskar a nominace ... nejlepší film 5*

Samotáři (2000)

ani když mi bylo tehdy 17 let se mi tento film naprosto nelíbil,...prostě komerční kravina, kravina, kravina s debilním Trojanem, který ten film ještě více znechutil

Šeptej (1996)

srdcovka z mládí, krásná Táňa, vynikajíci hudba, na tehdejší dobu naprostá bomba film pro tehdejší mladou generaci bez facebůůůků, mobilů,..prostě staré dobré mládí ***** .. dnes by tam nějaký hňup šoupnul zhulenýho macháčka nebo trojana...na rozdíl od samotářů bylo šeptej reálným filmem