Temný rytíř povstal (2012)

Já nevím proč, asi se mnou bude pekelná většina nesouhlasit ale Batman v provedení Christiana mi prostě není vůbec příjemný. A jeho vychraptěný hlas v masce, dokonce až protivný. Cat woman mi tam přišla trošku navíc, na druhou stranu Robinův nástup byl nostalgicky potěšující :) . Tak či onak, pro mě je tento díl o mnohem lepší jako díl předchozí ale to jen díky skutečnosti, že hlavním záporákem byl Tom Hardy v perfektní formě, brilantně zpracovaný a člověk mu i podvědomě fandil. Příběh, efekty, i obsazení špička, ale nemůžu prostě tomuhle Batmanovi přijít na chuť. Nicméně pro mě filmově 90%.

Návrat do budoucnosti II (1989)

co na to říct, film mého dětství, miloval jsem ho :) . Už tenkrát jsem chtěl bejt jako Marty :)

Total Recall (2012)

Nudné, předvídatelné, celkově slabé. Na druhou stranu efekty na jedničku, sexy ženy a vždy dobře vypadající a hlavně parádní herec Colin Farrell ovšem ani tahle kombinace si nezaslouží sama o sobě víc jak 50% .. tudíž pro mě 2* a tímto se mi znechutili veškeré remaky starých pecek.

Méďa (2012)

Originální dávka humoru v úplně jiných rozměrech než je nám známo. Podle mě zásadní chybou bylo že tvůrci do traileru strčili 75% vtipných pasáží tudíž se mezi nimi člověk zdánlivě nudil. Ovšem ale malá vada na kráse, strašně super to bylo. A malé bezvýznamné + za scénku kdy si Ted podává své utrhnuté ucho za znělky z Indiana Jonese :-)

Ruby Sparks (2012)

Velice mě to překvapilo, chtěl jsem jenom nějakou komedii na večerní relax a bylo z toho nakonec úplně něco jiného. Komické i smutné zároveň, člověk se u toho cítí všelijak ale málokdy to lze popsat. Určitě je to v nějaké knižní podobě, dávám 4* za nápad, skvělou práci ze strany herců a za Banderase :-) Očekával jsem ovšem více těch fantasy prvků pomineme-li celou tu "napíši, stane se" situaci.

Amazing Spider-Man (2012)

Opravdu bych se nedivil kdyby dalšího Spider-mana hrál Zac Efron. Takhle přeslazený, to už si vážně dělaj srandu. Zlatej Tobey, ten sice také hrál jako emař o půlnoci, ale jemu jsem to alespoň věřil. Upřímě největším zážitkem pro mě byla 20 sekundová scéna se Stanem Lee-em. Emma Stone opět zatraceně sexy, přesně podle očekávání..ale jinak nadšený opravdu nejsem. Spíše zklamaný, co by jsme také chtěli od "Garfielda" hrajícího si na "Spider-mana" .. pro mě 60% s odřenou pavučinou.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Pro mě druhá verze trilogie Blade.. A neskutečné bojové umění všech hrdinů mě zaráželo. Film nebyl nijak nudný, držel se akční rovinky až do konce. Ovšem nic převratného a výjmečného, takové povedené Béčko které neurazí ani nenadchne. Pro mě 60%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Absolutně splnilo mé očekávání, dokonce možná i předčilo. Vtipné vsuvky a hlášky na téma "dědci v akci" neměly chybu. Norrisův příchod na scénu byl tak epický že celý kino sál se lámal v pase, a já jsem jen spokojeně vychutnával každý moment. Fyzička Stallona a Vandama je prostě neskutečná. Jediné co mě opravdu mrzí je že Jet-Li se ukázal všeho všudy dohromady na 10minut. A "neporazitelný" Scott Adkins měl jen 10 sekundovou bitku se Stathamem, dále mě také mrzela absence Mickeyho Rourka který byl podle mého v prvním díle docela švihák a badass taťka s nožem. Ale tleskám, klaním se. Jenom se bojím co po takovéhle náloži, může ve 3. díle překvapit..

Tisíc slov (2012)

Navzdory názorům kolegů z csfd prostě musím nesouhlasit. Tohle je prostě super nápad, Eddie kterého jsem dlouho neviděl mě také mile překvapil a tento typ filmů je velice ojedinělý a mám je moc rád. Potěšilo mě to, bavil jsem se celou dobu. Je to pro mě 65% dávám 3* s klidným srdcem.

Těžká váha (2005)

"Já Crowebot" Miluju ten film. Dlouho jsem přemýšlel jak vyjádřit moje sympatie k tomuto filmu. Na nic jsem bohužel nepřišel. Myslím že tento film, a výkon hlavních herců je mistrovské dílo. Jeden z mých nejoblíbenějších sportovních filmů. J.J. Braddock mi zůstane v srdci asi napořád stejně jako Španěl Gladiátor.