Kung-fu mela (2004)

Výbornej nápad :) viděl jsem už alespoň 3x ale pořád mě to baví :) Člověk se na to nesmí dívat čistě jenom jako na komedii a zkusit to brát trochu vážně a hned je to uplně jiný! A beze srandy si tam dokážu představit v roli "sekyrníka" co na záčatku filmu zastřelí brokovnicí tu ženu, Johnnyho Deppa. Nejen že by z toho udělal velkofilm ale byl by to pro něj dobrej "vedlejšák" Doporučuji podívat se na originál s titulkami. A dávám 4* !

Talisman (2012)

Zac Efron na mě zapůsobil tím že umí také něco jiného než jen ukazovat své tělo a hrát si na frajera na střední škole. Jakožto válečný veterán, s nervy z ocele ve mě budil respekt celý film a to i tím že se ani jednou neporval. Velice romanticky provedené, popravdě jsem čekal víc prvků z války ale do kina jsem na to šel s přítelkyní a opravdu lépe jsme vybrat nemohli. Nicméně jako film "celek" to zas tak super nebyli, chvílemi to nudí, konec je hodně klišé a Loganova (Zacova) vysněná žena vypadá o dobrých 10 - 15 let starší, působí to lacině, jakoby neuměli najít lepší herečku. Je to tak 60% dávám 3* a jsem spokojený)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Už to tu bylo řečeno víckrát ale jednoduše to tak je. První série mě opravdu ohromila, bylo to jakési provedení hry Left4Dead do seriálu a bylo to perfektní. Ovšem 2. sérií se objevilo více prvků telenovely než hororového seriálu. Takže dávám 3* a doufám že se to nějak zlomí protože První sérii bych dal možná i 5*

Jack a Jill (2011)

shrnul bych to takhle: od komedie s obsazením Al Pacina, Adama Sandlera, Johnnyho Deppa, Katie Holmes bych prostě čekal opravdu o HODNĚ VÍC zklamalo mě to neuvěřitelně. Za celý film jsem se tak 2x zasmál...

Re-Play (2009) (pořad)

Většina už tady byla řečena takže stručně : na Gamepage to nemá, více se to věnuje hrám avšak mi příjde že to mají pojaté celé tak nějak, trapně. Hrám jako takovým, ligám nebo turnajům se to nijak nevěnuje. Spíše slouží jen jako upoutávka na brzy vycházející hry. Pro mě naprosto nevyužitelný pořad. O herních novinkách se dozvím na youtube a prakticky nic víc tam neřeknou. 2 * z lásky ke hrám (:

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Nejsem žádný Efron nadšenec. Ale myslím že tady na sobě Zac zamakal. Dvojka byla oproti 1 totálni propadák a Ortega to věděl. Tak udělal vše co mohl a jakš takš to vylepšil. 4 * dávám jen z důvodu že tenhle film/muzikál nemá ve své kategorii konkurenci za posledních X let. Ovšem herecky to nebylo určitě top. Nicméně dokonce sem se na to šel podívat i do kina. A nelituji.

Ocelová pěst (2011)

Většinu už tu všichni řekli. Nebudu to protahovat. Je to tak 65% ale za očekávaný výborný výkon Hugha Jackmana, dávám 4* . Zpočátku hrozně nepříjemná role, v průběhu filmu začal válet jako vždycky. Nejsilnější moment - chlapec plačící štěstím při závěrečném triumfu Jackmana coby otce.

Beowulf (2007)

Charismatická postava Beowulfa mě okamžitě chytla a nepustila. Výborný příběh, animované pojetí vikingských příběhů pro dokonalé zpracování akčních scén mě potěšilo. Nemám co vytknout, splnilo to moje očekávání, nicméně je to nijak nepřekonalo. Pro mě je to tak 80%. Za poslední dobu žádný animovaný válečný příběh nebyl tak skvělý.

Děti moje (2011)

Clooney je prostě dobrej. Má v sobě nějaky to kouzlo. A i vzhledem ktomu že děj filmu celkem nic moc, mě to i celkem bavilo. Ovšem něco tomu podle mého chybělo. Něco, co by z toho udělalo trochu více tu komedii. Bylo to spíše postavené na umírající matce, nevychovaných dětech, a problémech ohledně prodeje ostrova. Osobně nejsilnější momenty pro mě byli Clooney plačící-loučící se, se svoji ženou. A mladý teenager co dostal K.O od starého pána. 7,5/10 . Clooney, klobouk dolů.

Světová invaze (2011)

to má být nějakej špatnej pokus o pokračování transformerů? ale notak. tohle už je vážně klišé. proč světové katastrofy a obrovské bitvy nepřenechali Cameronovi. Člověk si od toho slibuje dramatickou a válečně-smutnou podívanou a co z toho. 2* a to po dlouhém rozmýšlení ačkoliv jsem transformerům 3 dal 3* a to bylo sakra úplně o nečem jiném.