Cataclysm (1980)

Viděno na youtube. I přes distributora od Tromy,kterou fatk žeru se jedná zase o průměr. Prakticky bez efektů krve nebo prsou. Obyčejný film,který měl nálepku Troma bez nějaké akce nebo napětí,přesto obal k filmu je velice lákavý. Horor to může být až ve druhé půlce,kde se fakt něco děje,ale jen před tím nuda. Závěr v nemocnici při operaci a vyndávaní srdce byl suprový a kdyby se film vezl v té stejné vlně bylo by to o dost lepší.

Lovec strachu (1990)

O mě je známo,že Fredymu stejně jako Jimovi Winorskému rád dám pět hvězdiček za to jak se v jejich filmech všechno hemží nahýma ženama a sexem za doprovodu nějakých těch příšerek,rvaček,přestřelek a humoru za doprovodu hudby Chucka Cirinyho. Dělal ten hudební skladatel i s jinýmy režiséry? V případě Lovce strachu dělaného podle jedné povídky E. A. Poe je všechno jinak. Ano Fred si našel důvod proč se ženy musejí svlékat a nebo proč vojet sekretářku v podání Delii Sheppard dvojnice Briget Nillesen. Jenže zároveň odkryl i svůj skrytý talent. Jeho film si opět vystačil s jedním domem a minimem herců . Zde ale také buduje slušnou atmosféru a dobře vypráví a ženě,která má noční můry a o pohřbení zaživa a manžel kvůli dluhům se svojí sekretářkou se chystají na její vraždu. Film je dobře stavěn,dialogy taky a herci hrají jak umí. Hej rejpalové nezapomeňte zase všechno schodit jen kvůli jménu a podřeadnému zařazení filmu. Herci hráli dobře,opět jeho oblíbenc Jay Richardson coby manžel nebohé Brinke. Žánr komedie bych zde vyškrtl,vyjímečně jsem u filmu od tohle režiséra nezasmál. Až ke konci film houstne a začíná skutečný horor. Konec byl jako,kdyby ho na jeden den zaskočil samotný horový Bůh John Carpenter. Otevřený konec,záběry na nůž a otevřené okno za doprovodu naléhavé syntézatorové hudby. Samotný Michael se ve filmu objeví po půl hodiny tak asi na dvě minutky,takže jestli budete tenhle film brát jen kvůli němu,tak se moc netěšte,je tu jen do počtu. Kdyby Fred točil většinu svých filmů takhle jako tenhle,jistě se mohl zařadit na vyšší filmové stupínky,protože talent tam měl,dnes jeho filmu i pro mě mají všelijakou kvalitu. Ale Lovec strachu je film na,který vzhledem k jeho byť početné,ale dobře víme k jaké filmografii má být na co pyšný.

Busty Housewives 2 (2009)

O dost lepší pokračování,sice se to netočí kolem starších paniček,ano Julia Ann má na to věk,ale takové Memphis Monroe v době natáčení měla jen 24let!!! Zábavné a potěší.

Pinocchio (1971)

Za atmosféru dávám tak vysoké hodnocení a kulisy jak ze staré české pohádky,pro jistotu,aby nešel vidět štáb nebo ostatní věci se film odehrává v menším přítmí. Jedna holka si udělá loutku a ta začne všechny holky obskakovat. Stáhl jsem si to v domění,že to bude porno nebo větší erotika a vono to je komedie :-)

Jailbait Gangbang (2011)

Kdo zná Yvettku,tak se ničemu nediví. I přes svojí krátkou stopáž,což je jenom na škodu se jedná o skvělé porno,které ocení jen málokdo. Jedná se o první gangbang Yvettky a rovnou ve věznickém stylu,který tam skvěle zapadá,nemohu hodnotit méně,než za pět,to prostě nejde.

Supové silnic (1989)

Film,který si vystačí bez toho,aby se v něm pralo nebo střílelo. Čekal jsem,že Billy předvede něco ze svého rozsáhlého bojového umění,jen ze začátku dá dvě rány a tím to hasne. Film je z prostředí,kde se všichni chlapi potí,slunce zahřívá silnice tak,že by se na něm dala smažit vajíčka a Steve potřebuje práci,aby mu soud nesebral dcerku,prarodiče ho nemají v lásce. Tak musí každý den svádět boj na silnicích s konkureční firmou,které jde vždy o podpis,aby si mohli odtáhnout auto,které kolikrát sami zničí. Stojí proti trojici nebezpečným chlapům,situace se hrotí stále více a více,kdy Steve usedá za volant odtahového vozu a pouští se s nimi do boje. Skvělé zavěrečné scény v garážích,kdy přítelky Steve veze zraněnou dcerku a v patách jsou odtahové vozy a Steve je musí chránit je skvělá a vše doplňuje skvělá hudba. Film je vlastně založene na pár autech a hercích,přesto v něm je dobré napětí a akce.

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Už to přestaňte točit,už je to fakt o ničem. No to vlastně bylo,už od začátku.

Muži v říji (2009)

Chtělo by to kratší stopáž tak o 20 minut a přidat více humoru.

Jailhouse Girls (1984)

Pornofilm ze ženské věznice. A hlavní role Ginger Lynn Allen. Kultovní scéna,kdy je znásilněna v policejní dodávce při převozu do věznice ze zadu a spoustána. No znásilněná,zas tak moc u toho nevyváděla. Jinak klasika ve svém oboru. Krátké scény,ale pobaví. Jinak má to svojí atmosféru a kouzlu,svým způsobem.

Černý škorpion II (1997)

Jeden ze záporáků je kombinací postav Klauna a Dvojí tváře z prvního a třetího Batmana. Jinak se to snažilo jakoby níst v tom duchu. Ale od režiséra se,kterým mám svoje zkušenosti je tohle opravdu mizerná zkušenost. Joan Severance je zde nevýrazná a jako superhdinka taky. Aspoň za ty kozy.