Very Naughty Workout (2007)

Porno čistě jen pro zasvěcené. Málo kdo se bude bavit při sledování švédské trojky s Yvettou a dvěma bílímy chlapy. Stejně tak někdo ocení jedinou polohu při sexu na koni. Taky nepochopím,že někteří uživatelé,kteří dávají odpady jejím filmů si ty filmy stejně stahují stále dál. Taky jde o to jestli je vůbec viděli.

Badass Showdown (2013)

Poprvé v životě jsem nucen dát Cynthii ti hvězdičky. David DeCoteua kdysi dokázal točit zábavné filmy - větší blbosti jako Nightmare Sisters nebo Crepozoidi těžko najdete,jenže tohle je taky blbost,ale bez zábavy. Scénář se vešel na pár stránek. Kluci cviči,trénují,sprchují se a Cynthia něco řekne a to je všechno. Nevadilo mi,že neměla žádnou bojovou scénu nebo tak,hraje zase skvěle jako vždy,ale bohužel natrefila na fakt blbý scéná. Pro rejpaly vzkaz - Jděte do prdele. Jinak to spojení Manfridini,DeCoteau a Rothrock musí béčkové fanoušky lákat,ale bohužel.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Bruce Willis vám za prachy natočí cokoliv a klidně si nechá zkazit sérii,která mu výrazně - to nikdo prostě neupře - pomohla v kariéře. John Moore je jenom z těch režisérů,kterým dal Bůh možnost natáčet filmy za velký prachy,ale nedal talent. Nechápu proč to nedali zpět McTiermanovi nebo Harlinovi,hůř to nemohlo dopadnout. Moore je dětinský a retard,který by měl prodávat někde u McDonaldovi,to by mu šlo líp a tam také patří. Když má film nějaké chyby nebo je nedomyšlený,dá se to ještě snést,to je v poho. Jenže co se týče scén v Černobylu,měl si druhý retard Woods něco o Černobylu zjistit a ne vědět to,že něco takovýho existuje. Tři hvězdičky jako u předchozího dílu,ale ten se dokázal nést v tradici. Tady? Jen prostě další akční film s Willisem. A přitom nápad nebyl špatný. U mě je série DIE HARD o dragujícím napětím,dobře vymyšlených akčních a dobře zapadajících scénách,nějakém nečekaném zvratu na konci a nápaditém teroristickém útoku,který mě nutí k zamyšlení - co,kdyby náhodou by to někdo uskutečnil. Mrakodrap s rukojmí vyhodí do povětří. Desítky letadel spadne. USA příjde o veškeré své finance - no aspoň by America znovu poznala porážku a jaké je to někomu natrhnout prdel. A co by se stalo,kdyby veškerá technika spadla. Tady? Bez jakéhokoliv napětí,nedomrlých akčních scénách,ubohých a snaha o překvapivý zvrat,protože scénarista zkurvil co se dá a nechtěl to přepisovat tak to dopíčil jak to šlo a tentokrát bez teroristického útoku. Já jsem ten fanoušek,který není spokojen. Nejsem totiž totální vypatlanec - tedy si o to o sobě myslím,pro některé rejpaly. Tři hvězdičky jak u čtyřky,ale s tím,že postavu McClane mám rád,stejně jako sérii. Willis asi nemá,už ani moc rád své fanoušky,když je takhle mučí.

V krvavém ringu (1995)

Ze začátku jsem to chtěl vypnout,ta studiová kamera,herecké výkony,ale pak mě to chytlo. Film byl natočen podle skutečné události. Nevím,nevím. Souboje v ringu jsou natočeny dobře. Aááááááááno. Kamera klasicky zabírá to co má jak je zvykem u takových filmů. Ale muži bojují dobře a zvládají,borci. Španělský bojovník,který musí vyhrát peníze,aby mohl se synem odjet do Austrálie,aby ho mohli operovat a zachránit mu život. Film se snaží chytit jako jiné filmy,ale ta studiovka jde znát. Přesto mě to chytlo a dobrá hudba všemu jen nahrávala. A co Robert "Maniac Cop" Z'Dar? Čumí na bojovník a něco sem tam prohodí. "Já to všechno propiju s kurvama." Po technické stránce bída,bídoucí,ale hudba,zvládnutá choreagrafie a snaha trochu procítnutí dělá z filmu docela dobrý dojem. Já hodnotím jak hodnotím,nestraně a upřímě. Stejně jako v jiném fingovém braku KONTAKT SMRTI jsem byl nadšenej.

Americký kickboxer II (1993)

Vůbec nechápu nízké hodnocení,ale nebyl bych to já,abych nedal 5 hvězdiček. Hlášky ve filmu jsou suprové a ten scénář je jakoby vyšel z HK dílny,ale provedení čistě americké. Evan Lurie a Dale Cook jsou tak skvělá dvojka,kterou jsem dlouho ve filmu neviděl,dobře si nahrávají a mají tam dost společných soubojů. Všechno dobře odsejpá,zasmál jsem a hltal jsem každou vteřinu. Přesilovej souboj v dešti v bahně,v masérském podniku,několik vystřelenejch nábojů,hezká řádka mrtvých. Já se bavil královsky.

Kontakt smrti (1995) (TV film)

Dlouho jsem nenarazil na tak dobrou arénovku. Sice někdy při zápase nastupoval kameram bez stativu,takže jsme viděli soupeřům dost blízko do obličeje,jindy byla klasika na svém místě a zabírala oba peroucí borce a my vidíme všechno a až při kopanci do obličeje je střich a pak se pokračuje,což dneska tenhle styl natáčení ani neuvidíte v nových filmech. Ale kolikrát není střich ani při kopancích do obličeje.Můj nejoblíbenější souboj je Capoeira vs Ninja,kdy souboj,byl opravdu dobře natočen. Samotná choreaografie je velice dobře zvládnutá a stylově provedená. Kdy nastupujou pouliční rváči,je krásný pěstní souboj. Kdy nastupuje,capoeira,karate,kick-box opět se před kamerou objeví mistři. Černý kulturista,který díky svým svalům se sotva unese předvádí skvělá salta a hvězdy,což je také málo,kdy viditelné v těchhle filmech. Samotný trénink hlavního hrdina není přehnaný,cvičí na rotopedu,běhá a kope do boxovacího pytle. Celý snímek byl točen s jiným filtrem,tak se nám kamera zdá jakkási divná až to zavání a možná vlastně i je céčkovskou produkcí. Hlavní hrdina je ten co ho děti mají rádi,slušňák a ví co je správné,přesto žije sám. Aby ne,aby si během filmu nabrknul babu a kvůli jejímu malému synovi vstupuje do smrtelné arény. Filmu nemám prakticky co vyčíst,prominu i to přehrávání. Ovšem bodygárdi hlavního záporaka a hlavní mlátič jsou spíš takpoví pupkáči co upřednostňují pěsti než před samotnou bojovou akrobací což je další co se nevidí také tak často a tak šlachovití nebo svalovci jsou právě jimi nahrazeni,za to co je se pořád dívat. Vytrhnutí hrtanu holou rukou a krví pomazání hrudníkem. 90.léta jsou na filmu znát,přesto je neuvěřitelné,že se takové arénovky točily v 1995.roce. Možná to finálové zastřelení trošičku nepatří do tohle filmu,ale bylo krásné zakončení. Ve filmu nechybí skvělá syntézatorová hudba,pěkné písně,milostná scéna a výborná choregrafie. Ten kdo dá filmu odpad,těžko porozumí těmhle filmům a je nejspíše odchován áčkovskou akcí. Ti kdo mají rádi arénovky a dobré mlátičky se tohle bude líbit.

Útěk v řetězech (1986) (TV film)

Všichni mi můžou políbit prdel. Líbilo se mi to více než originál a u konce jsem brečel a můžete mi políbit prdel. Na tohle Carla Weatherse nedám dopustit. Někteří lidé prostě - hraje tam T.Curtis,je to herecká legenda a je to původní verze,tak automatika je to lepší. A pak jsou lidé co nemají rádi 80.léta a oba herce,zvláště Carla vidí jen jako svalnatého bijce z Predátora,který skončil u Neviditelného komanda s bloňdákem Hulkem,kterého taky neuznávají. To je také někdy ta zaujatost nebo právem se jednoduše nelíbil. Mě se jednoduše líbil více remaik. Původní verze se mě nějak nedotkla,u remaiku,zvláště u konce ronil slzy. Takže. Můžete mi políbit prdel.

Mom's Black Cock Anal Nightmare 3 (2010)

Tak tohle bylo fakt suprové porno. Znamé zralé americké pornoherečky řeší problémy svých synů tím,že s černochy souloží. Jednoduché a přípomočaré porno.

The Agency 2 (2011)

Rozhodně lepší než první díl,více akce a lepšího sexu.