Ledové království (2013)

Výtečný animák,dlouho jsem se tak nezasmál. Sněhulák je boží.

Americký pouliční bojovník (1987)

Y.K.Kim který se podílel na scénáři a na režii pochopitelně si dopřál co nejvíce prostoro pro sebe,jak bojových scénách tak i pro dialogy. Písně jsou super a naprosto pecková syntezatorová hudba. Bitky jsou pěkné,ale aby dva členové skupiny zabili tak deset nijnů jen dvěma kopy,které nebyly kdoví jak rychle provedené se mi zdá i na béčko slabé. Jestli jste se smáli v Americkém ninjovi 5 jak malej kluk nakopával ninji dostane se vám něčeho podobného. Jinak rvačky na ulicích s gangy jsou fajn.

Jak se dělá televize (1989)

Takže,Yankovic nemá moc komediálního talentu a proto komedie trpí. Jinak má naprosto všechny klišé jaké má mít. Nezodpovědný chlap dostane velkou příležitost,rozpadne se mu vztah s krásnou a úžasnou dívkou a musí bojovat proti slizkému záporákovi a vše se vyřeší jako zázrakem až na konci. Nasmál jsem,ale paradoxně většinou ve scénách kde není Yankovic. Na začátku jsem čekal jak dopadne parodie na Indiana Jonese a on se jednoduše nechal tím kamenem převálcovat. Parodie na Ramba byla lepší,bohužel taky ne moc vtipná. Ať si každý říká a píše co chce,v té scéně se v rtulníkem se Stallone netvářil tak nasraně,ale jeho pokřik chytl dobře. A pak ta scéná s mimozemšťanem. Jen díky pěkné představitelce co hrála Yankovičovu přítelkyni a skvělého hereckého talentnu McCarthyho a pár povedených vtípkům dávám tři hvězdy,ale podruhé už to vidět nemusím. Ale film Gándhí 1 a 2 byl chtěl vidět,tedy tam předváděnou verzi.

Grizzly II: The Predator (1983)

K vzhledem k tomu,že film má pracovní verzi je zajímavé,že někteří uživatelé uvádějí,že ho mají na originální dvd. A zse ti,kteří mají všechno. Kdyby film nebyl tak poničen distribucí bylo by to zajímavější. Písně jsou skvělé,jsem zarytý 80.kář,takže tohle se mi líbí a rap ať jde do prdele a zůstane tam. Těžko říct jak tenhle film mám hodnotit,když prakticky nebyl jakoby dokončen. Nejsou titulky,divný střich. ŠKODA. Vážně. Jinak zabití médy je opravdu ultra béčkové a na danou sekvenci se můžu dívat pořád.

Bigfoot (2006)

Já byl nadšen. Na nic si to nehraje,samotný Bigfoot vypadá děsivě,rád vytrhává srdce a klidně zabije i dítě. K vzhledem jiným filmů novější výroby zabívající se touhle tématikou je to to lepší. Kamerově je to divné,asi točeno bez filtru nebo děláno nějakou studiovkou. Ale závěrečnej souboj chlapa s Bigfootem a jeho zabití mě pobavilo. Dokonce jsem se u filmu dvakrát leknul. Tak pro ostatní hodnotící odpadem a podobně,mám vzkaz. Polibte mi prdel.

100% Masturbations 1 (2003)

Nevím jak pro rennutse,který hodnotí prakticky jen 5 hvězdiček nebo odpadem,ale pro nás ostatní to byla fakr skvělá masturbace :-) !!!

Hellraiser (1987)

Roztrhám tvojí duši na kusy.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Louie na svojí manželku. "Neomlouvám se ti,že jsem ti řekl píčo. A víš proč? Protože ty píča seš. Píča,píča,píča,píča,seš píča,píča,píča. Tady máš kytku ty pííííčo."

Scary Movie 5 (2013)

Lepší než čtyřka na úrovní trojky o něco převyšující dvojku ale horší než jednička. Smálo se celé kino,takže jsem v tom nebyl sám. Čtyři hvězdičky jsou u mě dány spravedlivě.