Ztřeštění poldové (1990)

Dávám za pět. Celou stopáž filmu jsem se bavil,scénař je dobře zpracován,nijak se neplichtí a ke všemu pomohl výběr hlavních rolích. Souboje jsou solidní,oba policajti taky,dabing se Interzonicu povedl.

Jménem spravedlnosti (1996)

Konečně jsem ¨se dočkal odhalenější Cynthie. Cynthia jako tajemná mstitelka je super,bojové scény sice nejsou jako kdysi jak jejich starších filmů,ale mě film nenudil ani chvíli,tak s čistým svědomím dávám za pět hvězdiček. Typické béčko 90.let na,které se můžu podívat kdykoliv. A nejen na žhavou Cynthia s krásným tělem.

Nindža odplácí (1982)

No jak je zmiňováno v předešlém komentáři hlavní herec si dal jméno Bruce Le s jedním e,kopíruje Bruce jak může. Všichni běloši jsou tady reprezentováni tlusťochy,kteří se neumí prát až na ty dva svalovce,ale ti hned skončí taky na zemi. Bez jakéhokoliv nápadu film plyne unyle. Postavy z jiných filmů,dokonce jsem tam uslyšel hudbu z Jamese Bonda,nevím jestli herec,který si film i sám režíroval chtěl vsadit na osvědčené scény z jiných filmlů v domění,že z toho bude hit nebo co já vím.

Bikiny Shop (1986)

Nemůžu si pomoct,ale já bikinky a 80 zbožňuju,ikdyž jsem dost mladej. Komedie nestaví jako ty dnešní na oplzlých vtípcíh o sexu,je tam spousta pěknejch děvčat a smál jsem taky dost.

Patrick vive ancora (1980)

Průměrná italská práce s dobře spracovaným námětem,odhalených žen a dobře natočených vražd,třeba i těch méně krvavých jako je třeba scéna s autem,ale také kus nudy,který filmu ubírá. Nápad s vraždícími myšlenkamy nepříjde tolik originální,ale zas je to trochu změna.

Klub příšer (1981)

Dobří herci drží úroveň tohle povídkového filmu,který kazí scény,které tam nepatří a ještě jsou lehce porodické,ale v závěru nám Hammer studio nabídlo průměrný film zas dobře udělanými monstry.

Konečné řešení (1990)

Typické obsazení Davida A. Priora. Ve svý podstatě je to celý výmysl,ale jsme ve filmu tak se na tom vyřádíme. Připomínalo mi to jakousi videohru,skvěle udělanou a nikdy bych nepředpokládal,že se oba bojovníci spolu spojí. Robert Z Dar tady ani nehraje ani zápornou roli,protože rusové nemusí být vždy záporní,tak i Teda Priora ze strany Ruska je možno brát jako záporáka. Tady u mě převládá dojem neutrální,ale s vysokou zábavou.

Deathstalker I (1983)

Tohle s nějakým Conanem nedá ani srovnat,přesto tvůrci nešetřili nápady a bizarnosti,které se ve filmu vyskytují,skoro nahá bojovnice,kouzla,boje to vše bez keců.