Strýček Sam (1996)

Scénář Larry Cohen. Režie William Lustig. Vrahovi by spíše lépe seděla vojenská uniforma než oblek strýčka Sama. Spojitost a vykrádačka Manica Copa je tu zřejmná. Jak si tiše připíná medajle,stejný střih a záběr jak v Maniac Copovi,stejná historka jak ve druhé díle a zmrzlých v zákopech. Ti dva se nezapřou,jde ale o průměrnou zábavu s pár zajímavými momenty jako oběšení na stožáru s americkou vlajkou,které si tady užijeme dost. Robert "Aligátor" Forster si,už jednou prošel mordem zmiňované dvojici v Maniac Copu 3 an lékařském sále,tady je odpálen rachejtly,šerif je proboden vlajkou. K tomu,abychom se dostali musíme přežít nezáživnou půl hodinu s dětským hercem,který mě svoji zažraností do války lezl na nervy. Oba tvůrci vycházejí ze staré školy,takže žádné blbé počítačové animace,všechno kaskadérské kousky,proč ten ohnivý konec mi tak připomínal Maniac Copa 2 nevím,ale nápad znižený strýčka "vrahouna" Sama dělem nebyl zrovna špatný,samozřejmě,že zapalovač se nechce zapálit,ikdyž během filmu fungoval normálně. V závěru z toho vychází,že se jedná o filmu s rozpočtem videofilmu,který mi hodně připomíná od tvůrců,kteří vykrádají sami sebe,ale pokračují ve svých starých stopách s pár zajímavými momenty.

Ninja (1984)

Asi první film,kde se Richard Harrison,herec s bohatou filmografiíí,ale nijka známý herec objevil v Godfreyově filmu a jejich spolupráce pokračovala. Já mám pro Ho filmy slabost,tak hodnotím tak jak hodnotím,ale nápadů je tu přece jenom dost.

Zombi Holocaust (1980)

Pro mě se jedná o skvělý horor,který má sice spoustu nedostatků,ale mám tu šíleného vědce a kamera ukazuje jak provádí svoje pokusy,zombí mají svůj charakteriský projev,vrčení. Tušil jsem,že kanibalové vs zombíci bude fakt dobrej nápad,nedostatek je ten,že režisér odfláknul jejich finálový souboj. Za to film obsahuje slušnou porci gore a nahá Alexandra Colli může bejt zatraceně dobrej důvod,abych dal jednu hvězdičku navíc. Film není nudný a slabý jako Cnanibal Holocaust nebo Ženy od hluboké řeky,kde se zmohli jen na chabé násilí a nudu,tady byla dost silná akce.

Kvílení vlkodlaků V (1989)

Tento díl s pořadovým číslem 5 se stal mým nejoblíbenějšímdílem a taky prvávě proto mu dávám za 5 hvězd. Hrad a vlkodlak,který se pořád skrývá a vlastně ho ani pořádně neuvidíme byl pro mě tou nejlepší volbou pro staršidelný a hodně atmosférický horor. Pustím si ho víckrát než,kterýkoliv díl.z celé série. Šestka je hrozná po všech stránkách,tohle si u mě frží aspoň nějakou úroveň. A vysokou. A taky konečně můžu přemejšlet kdo je tím vlkodlakem a přitom vysvětlení je tak jednoduché.

Kripozoidi (1987)

Dávám za pět,protože mám rád takovej velkej odpad,že by se nevlezl ani do koše. Možná,že hororům vůbec nerozumím,ale bavil mě daleko více,než nějakej stupidní Vetřelec,kterej mě ani coby mrně vůbec neviděsil. Cropozoids na mě dýchly strachem a velkou atmosférou. Samotnému by se mi nelíbilo zůstat s nějakou nestvůrou v osamotné základně a ještě se poprat s nějakým zamrdaným děckem. Navíc film má otevřený konec a to se mi líbí a to mě na tom více děsí. To na filmech moc miluju a ta krátká stopáž. Film má 69 minut,tedy co mám já verzi i s titulkamy. Vykrádačka a gumová příšera,která jde poznat,že je z gumy a gumová krysa,která se při útoku nehýbe,já byl štasten. Vetřelec nemá šanci.

Antropofág (1980)

I mě tento atmosférou nabitý horor zaujal zvláště pokud se dívate na necenzurovanou verzi,kde si nechutností užijete dost. Kanibal je opravdu děsivý a nahání strach,zvláště jsou strašidelné scény v noci za bouřky. Joe natočil asi jeden ze svých nejlepších hororů než se pak vrhnul na pornohorory. Tentokrát Joe vsadil na napětí a strach a udělal dobře,samozřejmě,že nechybí zmiňované scény.

Porno Holocaust (1981)

Byl natočen pornohoror. Otázkou je jestli Joe uměl,někdy točit normální filmy,ano,ale tady je to věc názoru. Plochá černovláska se dvěma černochy ve tvrdé porno akci,ta má dvě elsbické scény a jeden sex s chlápkem tam máme výstřik,jiný sex na pláži je taky zakončen samozřejmě výsřikem. Nevím jestli Joe najmul do filmu pornoherečky a nebo holky co neměly co žrát,byly na dně a vzaly tohle a utěšovaly se tím,že je to i horor a tak,že hrajou i v normálním filmu. Hovno! Šup ti kokota do huby. Fanoušci retro porna asi taky nebudou zklamáni. Monstrum,no ten černoch co mu nevadilo si zahrát v pornu s blbou masku an ksichtě vraždí pomocí svýho mosntrézního ocasu.

Erotické noci oživlých mrtvol (1980)

Nudný,místy zajímavý,erotický,hororový film,kde Joe dal snad všechno co v tu chvíli napdalo a bylo mu jedno jak to bude navazovat nebo vypadat doplněno ostřesnou akmerou.

Krvavé narozeniny (1981)

Horor nic moc,snad se mi líbí jak ruku s nožem projede skrz dortem,kluk co rád střílí v kuchyni nebo šmíruje ženskou,měla pěkný tělo mi jako herec byl nesimpatický. Krve se nedočkáme,tedy ne tolik,aby to potrhlo název Krvavé narozeniny.

Zasvěcení (1984)

Oficiální DVD česká premiéra. Řitkavideo 15.3.2010. Jejich název. Zasvěcení. Slabý horor hodně kopírující jiné horory.