Soudce Alexandr (2017) (pořad)

Ja fakt neviem, čo ma na tom tak láka. A odkedy som to videla prvý krát, a padla tam veta: “za vašu krásnu češtinu vám udeľujem pokutu”, tak ja vám vážne neviem, ale celkom slušne si to viem vychutnať.

První člověk (2018)

Film dosiahol rovnakú hĺbku, čo by samotná udalosť. Chcete len fakty, čumte na dokumenty.

Metanol (2018) (TV film)

Ma prešla chuť na štamprlu.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

A ja som sa tak bála, že už z toho nemôžu vyťažiť viac. Nakoniec sa podarilo spraviť vačší zážitok, ako z dvojky.

Žába k zulíbání (2002)

Ako povedal Morgan Freeman v Bruce Almighty, bol si zrodený k tomu, aby si bavil ľudí. Tak isto bolo k tomu zrodených pár slušných komediantov, ktorí sa ochotne dali na herectvo. Či už ten Jim Carrey, alebo Adam Sandler, Sacha Baron Cohen, tak isto aj zviera, alias gigolo, alias ženská, či mrkva. Takí ľudia to majú darom. A samozrejme, nie sú to len muži. Ale to si už každý domyslí sám.

Deník princezny 2: Královské povinnosti (2004)

V mojich očiach sú denníčky princeznej a im podobné filmy zaujímavé, avšak rovnako aj nudné. A aj tak sa k nim rada raz od času vrátim, možno len kvôli pripomienke detských čias, kedy som ešte niekde hlboko mala zakódované, že hrať sa s bábikami je zaujímavá činnosť, a miesto sexu rozmýšľala nad pusinkovaním (čo je presne tak aj tu, preto je to viac, menej pre detičky). Navyše priamo tu som spoznala sympatickú, avšak zvláštnu Hathaway, ktorej rola príjemne pasovala. Úprimne ani neviem opísať, čo presne mi na filme vadí. Človek sa proste vcucne do prostriedku krajiny, o ktorej nikdy nepočul a skoro dve hodiny robí "leda prd".

Králíček Petr (2018)

I keď to bude zjavne nepodporovaný názor, tento druh šikany od zvierat je mi odporný. Celé je to položené na podstate, že aj divoká zver musí niekde papať, čo je jasné. Ale keď vám raz kuna zožerie všetky sliepky, čo doma chováte na vajíčka, nepôjdete ju pohladiť, pozdraviť a učiniť šťastnejšou. Jednoduchá myšlienka. Je to rovnaký princíp ako Oggy a šváby, ktoré som v detstve milovala. Čím som staršia, tým viac ma dokáže vyprovokovať obyčajných 5 minút. Vlastne za mňa jediná dobrá scéna bola tá, kde mali hlavnú rolu výbušniny, a ja som tajne dúfala, že aspoň jeden z tých malých, chlpatých panghartov skape. Ale predsa, je to pre deti. Film by mi bol ale odporný aj keby to nebolo človek verzus zviera, ale napríklad človek verzus človek. Pochvalu dávam jedine za rodinu McGregorových, aj keď mi ich bolo úprimne skôr ľúto.

Lavender (2016) odpad!

Najväčšia nevýhoda celého filmu je, že si do hodiny vytvoríte silný odpor k sláčikovým nástrojom. Akože až taký, že sa začnete modliť, aby si ich niekto z vašej rodiny nevybral ako nástroj. A čo je smutné, tak väčšina z toho mála miestnych komentárov hovorí pravdu. Skrz banality ako dokurvenie obľúbenej kytky, ktorú mám pocit hodili do filmu len random, až k tomu, že sa film hrá na niečo kvalitné, čím, bohužiaľ naozaj nie je. Tento film by sa inak pokojne mohol volať kukurica. Na hodnote by mu to nepridalo.