Drsné jaro (2001)

Ak by som si mala vybrať môj obľúbený japonský film, určite je to tento.

Annabelle (2014)

Žiadna poriadna akcia, škoda!

Počátek Země Nezemě (2011) (TV film)

Myslím že druhá časť to trošku dosť pokazila. Samo o sebe to nebolo ničím napínavé, dosť predvídateľné a časťami mizerné. Ale nebol to zlý nápad.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Toto ma baví pomaly tak, ako moje obľúbené zúfalé manželky.

Mořské panny z ostrova Mako (2013) (seriál) odpad!

Tak toto ma dostalo na kolená. Ten chlapec s tou ligotavou plutvou bol TOP a tie slečny ma budú chodiť v noci strašiť. Videla som veľa častí z pôvodného seriálu a určite nebol tak stupidný ako toto jeho údajné pokračovanie. Myslím že pri tomto ma potešilo že po mojom hodnotení kleslo číslo o percento a z modrej sa stala šedá.

Constantine (2005)

Myslím, že tento film nebude baviť každého, ale každý uzná, že grafika a prostredie sú spracované profesionálne. Čo sa toho týka, škoda že film nie je v 3D. Dejová línia je taktiež úžasná, ale určite sa nájde aspoň jedna drobnosť, ktorá mi trošku prekážala a spomeniem ju. Niekde na konci prvej tretiny vstupuje do filmu krásna a neodolateľná Angela. To by bolo v poriadku, ale ako býva zvykom, hlavná postava sa jednoducho musí zamilovať. Aj vo Fantasy/Mysteriózno/Horrorových filmoch, ako je tento, padajú mierne erotické narážky medzi vyháňaním diabla a drastickou smrťou neplnoletého chlapca. Jednoducho ako náhle sa aspoň kúsok filmu točil v USA, nesmie to chýbať. Ale určite vo filme prevažuje to dobré, to čo sa mi páčilo.

Ali G, Innit (1999)

Ak sa chce človek nenútene pobaviť, rozhodne je dobré pustiť si Aliho G. RESPECT!!