Humr (2015)

Rozpačité dvě hvězdy, špatné to nebylo a chvílemi jsem měl pocit, že to má tendenci i něco poučného sdělit, ale bohužel ani to nedávalo smysl..

Fanoušci (2009) odpad!

Dlouho jsem neviděl nudnější a zbytečnější komedii úplně bez vtipu.

Dokonalý šéf (2015)

Pět absolutně bez debaty, jsem ovlivněn profesí proto je můj pohled možná lehce nadržující. Ale poprvé jsem viděl film u kterého by se dnešní generace Českých kuchařů mohla poučit. 99% vyplivnutých "momentálně vyučených" vaří závodku,protože je prostě závodku vařit učí a už od začátku je práce nabaví. Je to samozřejmě i v zákaznících, v dodavatelích, otevřít hlavu a udělat ze své profese umění chce jen málokdo..

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Dám dvě hvězdy, ale jenom proto že, bych moc rád viděl dvojku, ve které jim dojde jak moc promrhali námět. Tenhle díl jaksi nedává smysl.

Johančino tajemství (2015) (TV film) odpad!

Nebylo tam vůbec nic, možná by to chtělo složit poklonu Juraji Nvotovi, že byl schopný natočit "něco úplně o ničem" . Tohle tedy fakt ne.

Teď ne, Broskvičko (2015) (amatérský film)

Dobré to bylo, jen mám pocit že, pokud někdo neprošel dolem těžko mluvu pochopí. Jinak sponzoři dejte jim peníze, protože by se mohlo stát že, Český film bude po dlouhé době koukatelný.

We Are Still Here (2015)

Nebýt pomalého rozjezdu a některých nedořešených zbytečných scén, bylo by to za pět plápoláků.

Chappie (2015)

Tak opět mnoho povyku pro nic. Film je hluchý jako stará Kadeřábková. Dlouho se mi nestalo že, bych u filmu usnul. Tenhle jsem dokoukával druhý den. Nemá to příběh, nemá to vtip, nemá to drama..jediné co zůstalo je trapnost a neoriginalita. Efekty slušné, ale za ten balík co za film vysolily myslím že, celkem nedostatečné. Odpadu to uteklo o jednu čárku nabité baterky.

Sedmý syn (2014)

Na tomhle filmu není dotažené vůbec nic, kromě reklamní kampaně. Těšil jsem se na film, ale marně. Nechte peníze v kapse, nebo je věnujte prvnímu bezdomovci na krabičák, tohle fakt ne.