Žhavé místo (1990)

Tohle Dennisovi moc nevyšlo. Přitom to celé vypadá dobře, ale příběh jednoho podvodníčka spíše trpí nudou. Hvězdy za holky a za soundtrack. 40%

Smrt ve tmě 2 (2021)

Povedený thriller, který sice nedosahuje kvalit jedničky, ale určitě se jedná o solidní podívanou a Stephen Lang je pořád velkej sekáč. 60%

Spider-Man: Homecoming (2017)

X-tá, stupidní variace na to samé. Nezábavné, nevtipné, a až na pár světlých momentů sračkoidní. 20%

Šarlatán (2020)

Zajímavý námět s výborným Ivanem Trojanem o životě léčitele za komunismu a jeho démonech. Proti snímku jako takovému nemám žádné větší výhrady, nicméně sama dnešní doba je poměrně otřesná a v mnoha směrech již tu minulou připomínající. Nemám už náladu sledovat další depresivní příběhy z dob minulých. Kdo chce, ten ví, nebo si zjistí, co byli komanči zač. 40%

V nemilosti (2021)

Výborné drama o jedné životní tragédii a o životě po vězení. Excelentní Sandra Bullock ve strhujícím příběhu. Ta holka zraje jako víno. 85%

Cesta za smířením (2021)

Totální pecka! Manželé si navzájem přejí pro toho druhého to nejhorší a dostanou daleko více, než čekali. Absolutní, brutální nářez, u kterého jsem několikrát umíral smíchy. Jeden z nejlepších filmů roku! 85%

Paroží (2021)

Po výborném zářezu Hostiles nám Scott Cooper servíruje vydařený horor, který disponuje parádní mytologií a je napínavý i strašidelný tam, kde má být. Klučina v hlavní roli je prostě skvělý. Závěr pak lehce ztrácí dech, ale celkově super. 70%

Poslední souboj (2021)

Ridley umí stále překvapit. Rozmáchlé a přitom komorní historické drama jako pozadí zajímavé středověké vztahovky ze 14 století, kde ženy nejsou pro muže nic. Pravda vyprávěná ze tří různých pohledů. Skvělé obsazení, skvělí hercí, skvělý příběh. Tohle Ridleymu vyšlo. 80%

Devátá brána (1999)

Parádní námět, který Polanski vytěžil velice uspokojivě pomalým, ale napínavým vyprávěním příběhu. Výborná atmosféra a skvělé obsazení. 80%

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Za mne velké překvápko. Málem jsem se nechal vystrašit negativními recenzemi, ale nakonec jsem se nechal strašit sequelem Candymana. A dobře jsem udělal. Protože navzdory slabému hodnocení se jedná o skvělý horor s parádní atmosférou a vychytaným příběhem. 80%