• Krátkometrážní

Vetřelec (1979)

KLASIKA! Rozhodně nejlepší sci-fi horor, který sem viděl. Ta slizká, klaustrofobní a tajemná atmosféra je nezapomenutelná, stejně jako Scottova režie. A navíc za těch třicet let neztratil nic ze svého kouzla...prostě KLASIKA!

Superman se vrací (2006)

Supermanovi nikdy neodpustím, že se kvůli němu vzdal Singer režie X3. Ale přiznávám, že jsem se bavil.Tři hodiny našláplé akcí a skvělých triků. Na filmu se vážně nešetřilo. Všemu dominuje skvělý ansábl herců. Překvapil hlavně debutant Routh a ne moc známá Kate Bosworth. Trochu mě ale zaráží, že za 300 mil. dolarů dokázal Singer natočit "jen" lehce nadprůměrný návrat komiksové legendy.

Prime (2005)

Nerad používám frázi "herecký koncert", ale tenhle film jím vážně je. Kromě klasicky skvělého výkonu Streepové mě mile překvapila Uma Thurman, která své Rafi dodala potřebnou životnost a lehkou naivitu. Sympaťák Greenberg potom své zkušenější kolegyně skvěle doplňuje. Škoda toho divně otevřeného konce, který film připravil o plné hodnocení..

Svět zítřka (2004)

Kromě zbytečně rozmáchlého konce nemám co filmu vytknout. Triky a líbivá starosvětská hudba daly vzniknout nezaměnitelné atmosféře 30.let, kde se prohání roboti, vzducholodě, letouny a pilotky bez oka. Mezi hlavní dvojicí to jiskří a ostatní herci jim to nekazí. "Svět Zítřka" je hodně povedený debut, který vás pobaví, pokud mu dáte šanci.

Čtyři pokoje (1995)

Pohodovka na jedno shlédnutí.Od dua Q.T. a R.R. bych ovšem čekal víc..60%

Fantastická čtyřka (2005)

Tohle je PRŮSER..Udělat s nejúspěšnějšího komiksu v USA, takovouhle kravinu to chce hodně talentu.Film drží nad vodou triky a svěží herci.Pan režisér by měl radši prodávat zeleninu, protože natáčet filmy mu evidentně nejde.

Skleněný dům (2001)

Není to nic extra, ale ustřední čtverka(Sobieski,Lane,Skarsgard,Morgan) hraje slušně a stísněná atmosféra "skleněného domu" taky není k zahození.Tentokrát mi to stačilo..

Deník Bridget Jonesové (2001)

Nezapomenutelná britská(!) komedie.Bridget je prostě ten nejlepší lék na špatnou náladu jaký znám a Zellweger by měla dostat oscara..!

Chirurgové (2005) (seriál)

Chirurgové dělí příběh přesně mezi osobní a profesní životy lékařů. Seriál je to hlavně o lásce (opětované, neopětované i té zakázané), odpouštění, životě a smrti a o jakémsi hledání sebe sama. Hlavní hrdinové se plácají ve svých životech s nadhledem i humorem, i když někteří si několikrát sáhnou až na úplné dno. Každý díl ve mně vždy vyvolal nějaký pocit nebo mě něčím zaujal. K životním peripetiím lékařů z Grey's Anatomy navíc hraje perfektně vybraná a přesně padnoucí hudba. Nějaký ty chyby by se našly, i tak se ale na tenhle seriál vždy rád kouknu. Oblíbené postavy: Meredith Grey, Izzie Stevens, Miranda Bailey, Addison Montgomery, Mark Sloan, Lexie Grey a Denny Duquette.

Pobřežní hlídka: Havajská noc (2003) (TV film)

Mě to přišlo jako péčko, ze kterého někdo vystříhal ty nejlepší scény. Za ty houpající se (.)(.) jednu přihodím. Ps: David Hajzlhoff by se už skutečně neměl svlékat...