• Krátkometrážní

Spojenec (2006)

Po pomalejším rozjezdu následuje nejchytřejší (skoro)thriller tohoto roku.Opepřený o dobré výkony a svižnou režii.

Minority Report (2002)

Snad to nejlepší co, kdy v žánru sci-fi vzniklo!Četl jsem i povídku, od které se film docela liší, ale to kupodivu nevadí.Spielberg je prostě bůh a Cruise pod jeho vedením taky nehraje vůbec špatně..100%

Můj soused zabiják 2 (2004)

Proč, mám dát něčemu, tak trapnému, nudnému, nevtipnému a blbému filmu(?) lepší hodnocení?Ta jedna hvězda je za Matthewa Perryho a za to, že jsem za film nemusel platit...

Kletba bratří Grimmů (2005)

Krásně natočená ale bohužel naprosto zmatená a nevyrovnaná pohádka.Film mi trochu připoměl Van Helsinga, s tím rozdílem, že zde místo monster pobíhá banda pohádkových bytostí.Od Gilliama bych čekal víc..

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Přijatelná rodinná podívaná na vánoční večer.Proč je ale okolo toho takový rozruch, nechápu.

Utržený ze řetězu (2005)

Co vznikne,když spojíte kopance Jeta Li, dva herecké veterány(Freeman,Hoskins),choreografii Y.W.Pinga(Matrix), hudbu od Massive Attack a zbytek necháte na francouzech(Leterrier,Besson)?Vznikne film jako Utržený ze řetězu..

Mission: Impossible III (2006)

Cruise se vrací už po třetí, na pomoc proti záporákovi (vynikající Philip Seymour Hoffman) si tentokrát přizval několik parťáků (Ving Rhames, Jonathan R. Meyers a Maggie Q) a vybral si svou Huntgirl (Michelle Monaghan).Celé mu to zrežíroval televizní bůh J.J. Abrams a my mu můžeme jen poděkovat za nejlepší M:I...

Constantine (2005)

O tom, že komiksový film může být i chytrý, vás přesvědčí Constantine....John Constantine: ,,Ty hajzle!"+ dobré výkony(Reeves, Weisz, Swinton...), režie, triky, vybroušená atmosféra a inteligentní příběh.

Úsvit mrtvých (2004)

Scény jako ta s porodem zombíka nebo blondýna vs. motorová pila mi z hlavy asi jen tak nezmizí...Realistické, strašidelné- (strašidelně realistické?), drsné, svěží se skvělou atmosférou...Nejlepší zombie horor za posledních několik let (ne-li vůbec)!Stoprocentní zážitek.