Apokalypsa (1979)

"Hypnotické, dech beroucí mistrovské dílo" ....no... přijde mi, že kult okolo tohohle filmu je daleko větší, než dílo samotné. Nechce se mi věřit tomu, že všem co tady dali "plnou palbu" se Apokalypsa tolik "líbila". Já dlouho nevěděl jak tenhle film zhodnotit a musel sem ho vidět několikrát, než jsem dospěl k závěru, že si asi těch pět hvězd zaslouží. Už jen za události které jsou s filmem spojeny a děly se během natáčení..... Velmi syrové zobrazení vietnamského konfliktu (i když poslední třetina filmu už s válkou tolik společného nemá). Úvodní scénu s The Doors na pozadí mam snad ještě radši než útok helikoptér na severovietnamskou vesnici. "Máte právo mě zabít, ale nemáte právo mě soudit"

Vertical Limit (2000)

Klidně mě ukamenujte, ale mám tuhle nelogickou krávovinu fakt rád a vždycky se na ní rád podívam. Jednu * navíc za skvělou hudbu. Ale naprosto chápu, že pro někoho se zkušenostmi s lezením v horách, je tohle dílko noční můrou.

Interview (2014)

Suprovej nápad a Suprovej James Franco, pak se to celý děsně pokazilo, řevem, krví a střílením. "Ooo ten tygr má brejle na noční vidění!!"

Kameňák 4 (2013) odpad!

Je vůbec možný tohle považovat za film?!

Zkažená mládež (2007)

Spíš syrová reportáž o tom kam může dojít šikana, než film. Víc nevim co bych k tomu řek.... jen se teď musim nějak odreagovat...

Lovci lvů (1996)

Je to takovej ten film, kterej miluju a vlastně nevim proč. Neni to žádnej velkofilm, žádný převratný dílo, ale něco mi říká že v mej topce by měl bejt. Ghost and the Darkness je prostě bomba a o soundtracku ani nemluvim. "Není totiž nad to stavět mosty. Budovat souši nad vodou. Spojovat různé světy."

Tenkrát na Západě (1968)

Všechny superlativy tohohle filmového i hudebního orgasmu tu už byli řečeny,, ale jak jinak hodnotit film, kde postavy poznáte podle hudby, jak jinak hodnotit film, kde se tak málo mluví a přesto jsou dialogy tak geniální... Jak jinak hodnotit tohle kultovní dílo s dokonalou atmosférou! Troufnu si říct, že už se to dneska nikomu nepovede. "Cena za tohoto psance je pět tisíc dolarů....... Jidášovi stačilo o čtyři tisíce devět set sedmdesát dolarů míň."