Chůva na zabití (2017)

Očekával jsem krvelačné žně, místo toho jsem dostal plytkou televizní zábavu! Fuj! 30%

Případ pro začínajícího kata (1969)

Zajímavý trezorový snímek, který však tu čtvrtou hvězdu nedostane za svoji megalomanskou stopáž. Ke konci už jsem se nudil a čekal kdy padne Konec. 45%

Kára plná bolesti (1985)

Utrpení než to ve filmu bylo spíše sledování snímku. Přišlo mě to takové neslané nemastné. Pořád jsem čekal nějaký zásadní zvrat, ale ten vůbec nenastal....film se hrozně táhne...i na těch 90 minut je to moc. 35%

Janghwa, hongryeon (2003) odpad!

Nervy drásající dvouhodinový snímek, který plyne líně a nenuceně... Tak to sedí do puntíku a děkuji, opravdu už nikdy více! Film naprosto o ničem! 0%

Awaken the Shadowman (2017) odpad!

Člověk od tohoto snímku nesmí očekávat moc. Velké zklamání! 0%

Vymítání Molly Hartleyové (2015)

Zbytečně dlouhé a nudné. Průhledný děj a žádná akce. Tohle je průserové pokračování bez špetky soudnosti! 40%

Schimanski - Loverboy (2013) (epizoda)

Příběh zajímavý, ale už se z toho vytratilo to Schimiho kouzlo a tak z místa činu se stal poslední hřebíček do rakve. Doufám, že se má Götz George ve filmovém nebi dobře. Děkujeme Vám za ztvárnění Schimanského! 55%

Duch ve stroji (2017)

Bylo to tak gigantické a monstrózní, až to bylo přeplácané a zbytečně dlouhé! Jinak pěkná sci-fi, která zapadne do průměru. 50%

Eloise (2017)

Eloise měla zajímavý příběh, který mě zaujal od prvního okamžiku. Stará sanatoria či nemocnice mě lákají, přidávají totiž na atmosféře toho tajemna. Jenže se snímek nějak nemůže vypořádat s tím jestli bude "áčkovej" nebo sklouzne do televizní řiti. A to je ohromná škoda, protože si myslím, že tenhle film měl daleko na víc! 55%