Cabin Fever (2002)

Jako blesk z čistého nebe mě zasáhl snímek Eliho Rotha - Cabin Fever. Hodně dlouhou dobu jsem ho měl v top100! Mladá parta jede pařit na víkend do chaty uprostřed lesů. Jenže mají podivnou návštěvu a o chvíli později podivnější nemoc...a tím to zdaleka nekončí! 90%

Shinui han soo (2014)

Hraní go není jen zábava. Může tu dojít k závislosti jako na automatech a člověk pak v zápalu hry prohraje i gatě! To se stane i bratrům, kteří se snaží podvodem získat peníze. Jenže nelítostný zabiják, jak si říká šéf herny go, je přistihne a potrestá je. Jenže smrt není zdaleka tak blízko jak si myslí a tak čas na odplatu a pomstu je rázem na světě. 80%

Mrazák (2014)

Neotřelý nápad, který vygraduje v opravdový drama, protože až v samém závěru zjistíte, kde se stala skutečně chyba! 50%

Pád Země (2015) (TV film)

Pád země byl opravdu zdrcující! A stačilo tak málo a vypadalo by to jako plnohodnotný snímek! 40%

San Andreas (2015)

Jako katastrofický snímek vynikající! Logiku člověk v takových snímcích nesmí hledat, jinak by to odsoudil už po prvních minutách filmu. Dwane "The Rock" Johnson předvedl další akční zářez na svou pažbu! 80%

Terminator Genisys (2015)

Ačkoliv to není comeback jaký by člověk v podání T800 požadoval, tak jako pokračování a navázání na sérii je to ucházející. Moje očekávání a touhy byli splněny! 80%

Za pět minut sedm (1964)

Přitlačit trošku na pilu a byl bych spokojený. Zbytečně zdlouhavému ději to ubírá na kráse a vyrovnávat to vtipností nestačí. Za originální námět palec nahoru! 40%

Ve znamení Tyrkysové hory (1977)

Pěkná krajina, spousta známých tváří, ale ten naivní děj byl k smíchu. Teda k smíchu tam byla spousta věcí. Největší plus a co mě bavilo, byl pan Větrovec a jeho "šáde". 45%

Tarzanova smrt (1962)

Rudolf Hrušínský předvedl neuvěřitelný herecký kousek! Pokud za něco stojí shlédnutí Tarzana, tak právě kvůli jemu! 50%

Stín létajícího ptáčka (1977)

Průměrné psychologické drama, kdy rodiče přijdou o jediného syna, když se jim zabije na motorce. Jeho zdánlivá přítelkyně zůstává na jejich popud u nich a najde si práci. Jenže nedůvěřivý otec si stojí za svým, že jim dívka něco zamlčuje. Postupem času ale k sobě najdou cestu a dívka se přizná... 50%