Kovbojové a dinosauři (2015)

Tak tenhle film je stejně dutej jako tvůrci a dinosauři zároveň! Za celej film jsem si nevšiml, že by někdo vyměnil zásobník (natož ty dvě blondatý coury)! A ten epický závěr byl opravdu k smíchu! Jednu hvězdu (jen a pouze!) za legendu Erica Robertse - role ožralého fotra byla luxusní! 10%

Bullet (2014)

Krycí jméno Bullet (střela), nekompromisní polda, který jde za svým. Jenže jednoho krásného dne se něco pos*re a najednou zůstává sám proti zkorumpovanému systému. Je jenom na něm, zda obhájí svoji čest! 80%

Bláznivá dovolená (2015)

Bláznivá dovolená sazí na své starší bráchy, kterým se svým neotřelým námětem a vtipem nemůže rovnat ani po kolena. Křečovitý humor a grimasy hlavních přehrávajících postav jsou hrozné a samotný film jako celek moc dobře nepůsobí. 30%

Výchozí bod (2014)

Originální drama o oční duhovce. Znak každého člověka, záměna není prakticky možná! Ale přesto se stane, že Dr.Ian po ztrátě manželky narazí na informaci, že by mohla žít. Skutečnost nebo chyba databáze? Po strašně nudném rozjezdu se začne po polovině filmu konečně neco dít. Nebýt té druhé poloviny filmu, tak bych si snad nudou okousal nehty. 60%

Reasonable Doubt (2014)

Dobře rozehraný krimithriller, který vsází na originalitu se mění během snímku na laciný televizák. Mladý ambiciózní advokát má dobře rozjetou kariéru, manželku s děckem, velký barák, auto.....prostě klasický američan. Jenže jednoho večera se rozhodne odjet z baru autem a né taxíkem jak původně plánoval. Osudová chyba s ním rozehraje nečistou hru o jeho čisté svědomí. 45%

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Závěr trilogie byl pro mne velkým zklamáním. Zmatenost a šílená dějová linie zazdila celý snímek v domě hromů a nezachránila to ani Tina Thurner. 45%

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Bojovník silnic předčil svého předchůdce a zaútočil v plné parádě! Mel Gibson stoupl v žebříčku oblíbenosti a měl vykročeno k lepším zítřkům. Tento díl je pro mne nezapomenutelnou vzpomínkou a rád se k němu vracím. 100%

Čarodějky (1996)

Slabý příběh se slabým hereckým výkonem nedá víc než průměrný televizák. Bohužel. Rozhodně měl tenhle potenciál našlápnuto na daleko víc! 45%

Cabin Fever (2016)

Nikdy jsem nebyl zastánce remaků a nikdy asi ani nebudu! Ano, sem tam se najde nějaký vydařený kousek, ale to neznamená, že se bude restartovat kdejaký škvár, který se najde pod drnem Hollywoodu! Konkrétně u tohoto snímku jsem restart vůbec nepobral? Pokud je někdo chytřejší, žádám o vysvětlení. Takže režiséra i studio, které se pod tím podepsalo silně odsuzuji a film zavrhuji (co se týká do série!). Samotný snímek jede v těch samých kolejích jako Rothův CF 2002, takže nic inovativního opravdu nehledejte! Jediné plus je vtipná hláška palačinky na začátků a hodného pejsánka na konci snímku. Tím můj výčet k negativismu filmu. Pokud na druhou stranu někdo neviděl původní snímek, tak si vřele zaplave v kalůžích páchnoucí krve... 40%