Šťastné a veselé (2014) odpad!

Po prvních minutách jsem tento film vzdal a sledoval pouze jednim okem. Otřesný děj, otřesní herci a jejich (ne)výkony, otřesný dabing a v neposlední řadě to mimino, které někdo velmi "solidně" nadaboval. Bravo, větší slátaninu jsem už dlouho neviděl. Nuda i přes svoji stopáž! 0%

Jízda švárů (2014)

Absolutně nesourodá dvojice, kdy jeden je drsným policajtem a druhý pařmen videoher a čerstvým uchazečem na policejní akademii. Detektiv James dává Benovi jeden den a je přesvědčen, že ho jeho nadšení opustí. Zprvů má Ben velké problémy s autoritou, ale postupem času zjišťuje drobné střípky do skládačky, kterou řeší James. 40%

Hrdina Max (2015)

V některých momentech je snímek hodně naivní, ale na druhou stranu oceňuju snahu tvůrců podat dobrodružným způsobem příběh psa, který po ztrátě pána není už schopen vykonávat službu vlasti. 75%

Čtyřicet sedm dní (2010) (TV film)

Alakrana je nákladní rybářská loď plující na hranici teritoriálních vod somálska. To se ji vymstí a je zajata. Co se zprvu daří rychle vyřešit se mění pomalu v zdlouhávé peklo. Celých 47 dní je držena posádka než se vyřeší výkupné.... 55%

Odebrat z přátel (2014)

Pokud jste chtěli někdy někoho odebrat z přátel, tak to je rozhodně snímek pro vás. Sice je to originální nápad i herci sympatičtí, ale co se týká klikání na sociálkách, to byla jedna velká nuda. A po pár minutách, když na sebe začnou házet špínu, ječet, prskat na webku se to začíná zvrhávat k velký trapnosti. Až když začne jeden po druhým odpadávat, začíná to být zase zajímavý... 45%

Cena moci (2015)

Zajímavé politické drama, kde Cage předvádí hereckou kreaci coby vlivný politik. Jenže v nejméně vhodnou dobu, když mexický záliv drancuje ropná katastrofa se objeví další špína. Tentokrát z jeho soukromí! Bude záležet jak se k tomu postaví, protože na jeho rozhodnutí bude záviset živobytí několika desítek rybářů v zálivu. 60%

Clevelandský únos (2015) (TV film)

Clevelandský únos je zajímavé téma. Bohužel to dopadlo tak jak jsem čekal - katastrofou! Snímek se změnil v televizák jak vyšitý. 40%

Halo 4 - film (2012) (seriál)

Mimozemská rasa útočí! Přežije lidská rasa a zachrání zbytek civilizace pro další pokolení? Akční sci-fi u které se sice hodně žvaní, ale když už přijde na akci, tak to stojí opravdu za to! Neskonale se těšim na pokračování, tak se nechám překvapit. *** Nejlepší okamžik filmu - 63 minuta! 90%

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Jedinečný, nápaditý a neotřelý příběh! Dlouho jsem čekal, až mě takový film zahraje na notu. Konečně se zadařilo a já si odpolední siestu parádně užil a vychutnal. Rozhodně se nebudu stydět snímek Neobyčejný Odd Thomas doporučovat svým známým a přátelům! 100%

Jezero vs. Anakonda (2015)

Další zářez na pažbu, protože tohle jsou otřesné snímky. Zase na druhou stranu se člověk pěkně pobaví. A bohužel zjistí, kam se jeho oblíbené hvězdy zahrabávají :-( Roberte máš na víc! 15%