Peacemaker (1997)

Srážka vlaků a výbuch atomovky jsou velké pozitivum tohohle našlápnutého akčního snímku. 75%

Kouzelný puding (2000)

Tohle pustit dětem??? To snad nemyslíte vážně! Nuda, měl sem co dělat, abych to vůbec sám dokoukat. 15%

Pidilidi (1997)

Tenhle styl komedií tu už byl a několikrát se určitě ještě objeví. Leč ničím nepřekvapí ani neurazí. 30%

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Z pokračování o třicátnici se nedá absolutně nic nového očekávat. Veškeré to klišé se už objevilo v prvním díle, tudíž děj se táhne jako sopl z nosu a vy už jen čekáte na závěrečné titulky. Ve skrytu duše se tiše modlíte jen aby nevzniklo další pokračování a ejhle..... 45%

Deník Bridget Jonesové (2001)

Čekal jsem hrůzu nejvyšší kategorie. Nakonec se z toho vyklubala průměrná komedie s průměrnými herci. Příběh jedné z miliardy třicátnict nemůže ničím, ale opravdu ničím překvapit. Je to jen jeden z mnoha zfilmovaných osudů. 50%

Jak se Matěj učil čarodějem (1998) (TV film)

Hodně bezduchá pohádka a to mají "naše" pohádky daleko na víc! Tohle dětem raději nepouštět. 30%

Zlaté časy (1978)

Z posledních dnů druhé světové války tu neuvidíme absolutně nic. Pouze příběh jednoho muže, který se snaží svůj životní úděl za jakoukoliv cenu zlepšit. 50%

Obézní v šestnácti (2005) (TV film)

Zajímavý dokument vyprávějící o 16tiletém klukovi, který vážil neuvěřitelných 200kilo. 55%

Paní Liška (1988) (TV film)

Nejchytlavější na celé pohádce je titulní píseň. A pak taky mladé "střívko" Verča Žilková. 60%

Čertova nevěsta (1975) (TV film)

Teda takovouhle matinku bych vážně nechtěl mít pod jednou střechou. To ať si ji radši odnesou čerti. 45%

Časové pásmo bylo změněno