Welcome the Stranger (2018) odpad!

Hrozně nudná a utahaná věc se kterou jsem se jednoho večera musel poprat. Dvakrát jsem dřímnul a při přetočení jsem zjistil, že jsem absolutně o nic nepřišel. Jedna holka, jeden kluk, jeden velkej barák a jedno tajemné světlo na zahradě... Bylo to tak napínavé, že jsem z toho na sedačce roztekl... 0%

Don't Hang Up (2016)

Špatné žertíky se jednoho dne vrátí jako bumerang... O tom vědí své kluci, kteří si "střílejí" přes telefon do náhodných lidí. Jenže jednoho večera si začne dělat "srandu" někdo úplně cizí z nich. Nejprve si myslí, že to byl hloupý žert, jenže volající je čím dál tím víc otravnější! Postupem času a večera zjišťují, že sranda se mění v boj o holý život! Atmosféra by se dala krájet a kluci jsou čtvrceni aniž by věděli proč... Závěr filmu, ale všechno nastíní do správného světla a oni budou nemile překvapeni co jejich žertík způsobil! 80%

Plán útěku 2 (2018)

První kousek byl originální a super! Bohužel se to o dvojce ale říct vůbec nedá. I když má svoji určitou úroveň, tak zabředla do "Segalovek" nového milénia, aneb jak udělat se zvučným jménem hrozný paskvil. V tomto případě nechápu dvojici Stallone/Bautista co je k tomu vedlo? Jako béčkové-céčko asi dobrý, ale rozhodně bez těchto zvučných jmen. Nebo se na stará kolena chtějí zahrabat do srač*koidních snímků jako kdysi "mistr" Seagal? Doufám, že to byl pouhý hloupý žert a úlet! A snad nám ještě do budoucna předvedou, že umí hrát stále první ligu! Byla by škoda o ně přijít! *** A je velmi zajímavé, že film už mám zkouknutý měsíc z jedné nejmenované stránky a český distributor to teď (21.7.2018) nasazuje do kin? Že by z toho braku chtěli ještě vytřískat nějaký love, když je na plakátu Stallone s Bautistou? Upřímně na to jít do kina, tak budu hodně, ale opravdu hodně na tvůrce i kino NASR*ANEJ!!! 45%

Země plná příšer (2008) odpad!

The Asylum je vážně špatná značka! I když se u toho člověk pobaví, tak logika i efekty jsou většinou úplně mimo mísu. Není tomu ani u země plné příšer, kdy sledujeme ženské komando (proč ne, že?), které se dostalo do středu země. Zde musíte vypnout mozek a přihlouple se šklebit, protože jinak těch 84 minut nijak nepřekonáte... Dalo to fušku a tak nezbývá, než to po zásluze ohodnotit! 0%

The Cloverfield Paradox (2018)

Další pokus Cloverfield nakopnout a posadit opět do sedla. Musím říct, že tahle jízda ve skoku časem a prostoru se podařila. Trošku jsem se i pobavil - scéna s rukou :-D A ten konec mě prostě dostal! 75%

Shelley (2016)

Severští přátelé tentokrát šlápli do velkého kusu hovna. Bohužel jsem byl takový dobrák, že jsem šel po jejich stopě a celý lejno jsem si krásně vychutnal. Jak je to možné? To nevím... Jediné co vím s naprostou jistotou, že tenhle snímek je absolutně o ničem. Celou dobu koukat na rodinu, která si najala služku, pak ji ukecali na odnošení dítěte...a ten konec?! Je to pro mě velké zklamání. 15%

Noční zvířata (2016)

Od Nočních zvířat jsem moc neočekával a byl jsem velmi mile překvapen. Jak se z obyčejného příběhu dokáže vykřesat dílo, jehož podstatu a pojetí neskousne moc lidí. 70%

Apokalypsa ve znamení zvěrokruhu (2014) (TV film)

Nápad se zvěrokruhem je celkem zajímavý. Ale jinak je film v podobě katastrofy úplně mimo mísu. Herecké výkony, triky, scénář....vše v céčkové kvalitě, kterou nezachrání ani umocňující hudba. Škoda promarněného potenciálu. 15%

Špatná společnost (1995)

Sice místy trošku nudné, ale duel Roberts/Henriksen jsem si v podvečer užil a cítil jsem se opravdu ve Špatné společnosti! A ten konec? Čekal by to někdo? 45%

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Lidé blbnou už teď a co potom až nastane tato doba? To už budou jako cvičené stádo ovcí, které se poženou na porážku aniž by věděli proč! Film, který umí krásně vykreslit, jak stačí málo a ztratíte všechno! 50%