Tichý experiment (2014)

Hammer chce znovu z5! Bohužel u mě si vybral špatnou látku, která se mi vůbec nelíbila! Léčit šílenou dívku, která svojí myslí dokázala zrodit čisté zlo, je naprosté šílenství! Na netu se film pohybuje též pod názvem Mlčenliví. 20%

Third Eye (2014)

Tak tenhle Filipínskej kousek se fakt nevydařil. Chtěl jsem být shovívavý, ale to zpracování a amatérské chování "herců" neherců jsem teda rozdejchat nemohl. Zombíci, kteří se vrátí pomocí woodo, to by ještě ušlo, proto těch... 15%

Těsně vedle (2007)

Musím uznat, že jsem se u tohohle nasmál a neskrývám sympatie, protože se mi to vážně líbilo. Takový nápad jsem dlouho u komedie neviděl (a asi už jen tak neuvidím). Ze začátku to byla idylka, která se po svatbě na líbánkách změnila v peklo! 80%

Noční rande (2010)

Tak tohle "Noční rande" bylo "Těsně vedle". A nemusí to bejt hajzl mísa, protože ta logika filmu je fakticky mizerná. Ani hlavní super-dvojka mi nebyla sympatická, takže zbytek nechám bejt a jdu se dívat na dalši (snad povedenější) kousek. 20%

Millerovi na tripu (2013)

Není to vyloženě špatná komedie, leč toho humorného vtipu by chtělo více. Jennifer je kus a to předvádí v tanečních pozách u tyče, než si ji najme číman na pašování hulení z Mexika do států. Najmou si karavan, vezmou "děti" a vyráží na cestu plnou zvrušení. Jediný kdo se snaží zrušit je ale boss, kterému nevědomky sebrali matroš ze skladu. 55%

Benga v záloze (2010)

Nenáročná tuctová komedie s hvězdami amerického nebe. Na jedné straně tu máme superhrdiny bojující ve městě se zločinem, až nakonec jejich pýcha předchází pád (vyloženě doslovně). A na druhé straně tu máme kancelářskou dvojku, kdy jeden chce vyrážet do ulic za dobrodružstvím, a ten druhý pro změnu chce jen v klidu dosloužit do důchodu u papírů v kanclíku. 80%

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Zajímavé téma pro Adama, které není otřelé a zabývá se běžnou tématikou homosexuálů v životě. 60%

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Takhle to dopadne, když si člověk chce usnadnit život a ty nudné a nepříjemné okamžiky přeskočit. Bohužel pokud se dalších 20 let opakují, tak zjistí, že mu ze života nic nezbylo a končí na smrtelné posteli s tím, že je chce vrátit z5 a dal by za to cokoliv! 80%

Velký táta (1999)

Jeden z těch nemastně neslaných filmů s pokusem o rodinnou komedii. Tohle se Adamovi vůbec nepovedlo, škoda že pojetí bylo chyceno za špatný konec. Pochvala je ode mne za slušně krátkou stopáž 84 minut (s titulky 89 minut). 40%

Tropická bouře (2008)

Slušná akční komedie plná hvězd, která točí snímek a pro reálnost se vydá do džungle, aby přidala na věrohodnosti! 50%