Kat (2004)

Oba herce mám rád - Travoltu a Jane, ale nějak mi v komiksovce "Punishera" neseděli. Třeba to bude na další pokus lepší, uvidíme. 55%

Kat: Válečná zóna (2008)

Od dalšího pokračování "Punishera" jsem moc nečekal. Leč, mě čekalo milé překvapení a nakonec se rozjela parádní akce s nabušenejma hláškama a šíleně ujetým hlavním padouchem a jeho bratrem pošukem. 90%

Robocop (2014)

Celkem slušná zábava, kterou musí fanoušek Robocopa shlédnout! Jen by to chtělo více filmové muziky a bylo by to supr! I na hlavního hrdinu si brzy člověk zvykne, je to sympaťák, kterému vévodí slušně slizcí záporáci! 75%

Insidious 2 (2013)

Pokračování předčilo moje očekávání! Z čeho jsem měl strach, aby se nepokazilo, tak mě naopak vyrazilo dech! Musím Jamese Wana pochválit a dát palec nahoru! Nemám nic, co bych zkritizoval...snad jen, aby i do třetice se vše vydařilo jak má. 90%

Insidious (2010)

Po čtyřech letech od natočení jsem se odhodlal vyzkoušet tento snímek podruhé. A vyplatilo se, sedlo mi to daleko víc, než poprvé. Ostatně druhým důvodem bylo jeho pokračování a jelikož sem neměl páru jak to dopadlo, byl jsem zvědavý. James Wan umí z úplného nic vytlouct maximum, ostatně o tom hovoří i čísla z investic a výdělků. Jen se bojím, aby pokračování měla takový úspěch a atmosféru jako jednička. 80%

Buranský masakr (2011)

Po celou dobu sledování snímku jsem měl před očima, takovou divnou křeč. Že by to byl ten anglickej humor? Nebo snad pojetí filmu o buranech? Možná to bylo obojí, ale film mě přesvědčil, že dnes se dá natočit kdejaká bejkárna! Chudáci lidi co tam bojují o svůj život :-( 20%

Robocroc (2013) (TV film)

Celý film se mi líbil, o tom žádná. Bohužel velmi zápornou stránkou snímku je zde zmiňovaný krokouš, kterému vůbec nesluší digitální animace. To je prostě hnus velebnosti! V druhé půli filmu po transformování mě to už nějak nevadí. Víc k tomu snad nejde ani napsat a kdyby jo, tak bych musel přemýšlet o změně hodnocení. 35%

Super Hybrid (2010)

Hodně sem se pobavil (v kladném smyslu), protože "auto zabiják" sem už v pár filmech viděl, tak si je dokáži porovnat. Zde mě vadilo, jak se v některých případech, dá lacino zbavit hlavních hrdinů. Leč u takového filmu se přeci logicky přemýšlet nedá, tak to necháme (protože z konce sem byl zralej na poblití) bejt. Slušných 50%.

Autumn Blood - Das Ende der Unschuld (2013)

Spousta komentářů se zde opírá o holý fakt, že film svojí první hodinou opravdu neskutečně nudí. A je to pravda, nudí s velkým "N"! Ale kdo to přežije, tak se dočká celkem zajímavého finále (i když hodně předvídatelného). Nicméně krajina dodává tomuto snímku veliké plus, jinak bych ho poslal do kytek po prvních 20 minutách. A ani herci se moc nenadřeli s učením textů :-) 35%

Android Cop (2014)

Studio Asylum v některých případech nemá vůbec špatné nápady. Bohužel to upadá už s jeho realizací do vizionářské skutečnosti, kde všechny myšlenky tvůrců upadají vniveč kvůli nedostatku financí! "Céčkové" Asylum si razí svoji cestu bahne svými brakovými filmy a nehledí na to, zda se líbí či naopak. To se mě na jejich odhodlanosti někdy líbí. 30%