Unesení vetřelci (2014)

Natočit to klasicky a né stylem "Found footage", tak by to byl velmi slušnej scifák. Takhle to je jen další z dlouhé řady sračkoidních filmů, kterým se nedá upřít pozornost. Takže když je vynecháte, nic se nestane a život pujde dál! 20%

Devoured (2012)

Teda než se začne něco dít, tak už mám pod sebou důlek v křesle a to už mě vážně u takových to filmů přestává bavit. Všechno se tváří tak tajemně, že by jeden hodil sranec v koutě a pak se stejně člověk dozví prd a jde to celé do kopru. 20%

Apartment 1303 (2012)

Spousta věcí zůstává neobjasněných a žádný Happyend na konci filmu opravdu nečekejte! 40%

You're Next (2011)

Všechno dobré, jen je škoda, že poenta filmu byla vyzrazena příliš brzy. 50%

Hra vlkodlaků (2011)

Nemastný neslaný. Chtělo to víc přitlačit na pilu! Leč nápad solidní, ale zpracování katastrofické! 20%

American Mary (2012)

Lehce perverzní prasárnička, která se bude určitě líbit každému hororovému fanouškovi. 70%

Perverzáci (2011) odpad!

Špatný vtip nebo to myslel někdo vážně?! Tři povídky, které nudí od začátku do konce. S hororem to má společného jmenovatele Krev a to je jediné. Jinak se to dá považovat za perverzácký thriller na kterém si budou ujíždět masturbátoři nahejch cecků a przniči psích ohonů! 0%

Carver (2008)

Jediné pozitivum filmu je plakát, jinak ničím převratným neosloví! Přišlo mě to hodně amatérský, kamera nic moc, hudba šla mimo mísu a ty prznící vyvraždovačky...ehm...co k tomu víc dodat. Snad už jen, víckrát už toto dílo vidět nemusím. 15%

La Traque (2010)

Hodně jsem na tomto počinu ujel! Velmi solidní práce, kdy rodinný klan vyrazí do lesa na hon divočáka a vše se zvrtne na boj o holý život! Ani stopáž filmu neurazí, čistá stopáž činí: 73 minut (s titulky 76 minut), ale rozhodně né 85 minut, jak je zde prezentováno! Luxusních 80%.