Tenkrát v Kalifornii (2017)

Tahle akční pomáda s Brůcem Wildou v hlavním roláku moc dobře nefunguje, škoda. Chápu ale, že si chce vydělat a přilepšit než půjde do filmového důchodu :-D 35%

Ten nejlepší (2000)

Výborně zpracované, hlavně když hlavní hrdina zachrání muže na palubě, sám málem příjde o nohu (i když později si ji nechá amputovat) a na koci filmu dokáže u posuzovacího soudu, že je pořád schopen vykonávat potápěčskou práci. Pravda je, že se mě tenhle snímek velice hluboce dotkl a proto nekompromisně 4*hvězdičky.

Ten pravý Cancun (2003)

Takový novodobý způsob, jak rychle něco natočit (i když je to hovadina), ale důležitější je z toho hlavně něco vydělat! Big Brother a Vyvolení dohromady + parta přiblblých americkejch teenagerů!

Ten prokletý obrněný vlak (1977)

Velmi zajímavý a poutavý příběh o trestancích americké armády za zběhnutí, vraždu a krádeže, které se náhodou objeví tam kde nemá a musí provést nebezpečnou akci se kterou nemělo původně co dočinění - 80%.

Teorie tygra (2016)

Velmi vtipně pojatá dramatická komedie o životě, manželství a jeho konci, kdy si člověk začne uvědomovat, zda to nemohlo být jinak a líp?! Pan Bartoška svoji postavu vystihl bravůrně! 75%

Tepepa (1969)

Mexická revoluce ve spaghetti westernu. Podmanivá hudba, slunce, prach a banda spocených vojáků v patách ústřední dvojice. 70%

Terminator Genisys (2015)

Ačkoliv to není comeback jaký by člověk v podání T800 požadoval, tak jako pokračování a navázání na sérii je to ucházející. Moje očekávání a touhy byli splněny! 80%

Teror (1997)

Teror je klasickým televizním béčkem o jednom vyšinutém chlapíkovi, kterého by jste rozhodně za souseda nechtěli mít! Herecký výkon Ch.Sheena je zde vynikající! Zbytek je o ničem. 35%