Hrůzné sny (1989)

Santa je úchyl! A i kdyby nebyl, tak v tomhle filmu rozhodně bude. Jako série to může působit vcelku věrohodně, ale jako samostatný film je to jednoduché a bezbarvé. Pozitivum jsem viděl jen v brutálních vraždách osolené krví. Nic víc, nic míň! 15%

Hrůzostrašné příběhy (1963)

Tři "Hrůzostrašné příběhy", které spíše potěší hororové fandy než popcornové diváky! 80%

Hrůzy jedné noci (1988)

Samotný film převratný není, i když osmdesátky byly na hororový žánr luxusní žně. Vyšinutý Mark Walters si udělá na Halloween malou soukromou párty. Nejdřív se zbaví babičky a pak může mejdan začít. Filmu hodně sráží kvalitu i stupidní dabing, takže pokud se někdo chystá na toto dílko koukat, rozhodně doporučuji v původním znění s titulkama. Jinak se může klidně stát, že budete zklamaní stejně jako já. 20% :-(

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Bojovali za svou vlast jako jeden člověk. Po návratu je vlast rozdělila na dva typy lidí - dobré a špatné. Jedni byli oslavováni, druzí zatracováni. 55%

Hříčky přírody (2015)

Originální! Na takovýhle snímek jsem čekal, až ho samo filmové nebe pošle do té barevné škatulky. Snímek u mě zabodoval a šíleně pobavil. Mohu doporučit všem fandům upírů, zombie apod. 80%

Humr (2015) odpad!

Ani po 40 minutách jsem tomuhle filmu nepřišel na chuť! Takový blábol, že jsem to pak prospal. 0%

Hurá za ním (1988)

"To je Paleček? Jo. Toho já poznám podle zvonění." 75%

Hush (2016)

Tak tomuhle se říká provařený film od začátku do konce! A nechápu zdejší hodnocení???! 10%

Husk (2011)

Něco mezi Kukuřičnými dětmi a Prokletím domu slunečnic. Nic převratného se nekoná, takže taková průměrná jízda. 45%