Město podivínů (2018)

Chvála Bohu, že som si na začiatku neprečítal nič o tomto filme. Preto vám radím nečítajte si o tomto filme radšej nič a spoľahnite sa na hviezdičky a overených užívateľov, ktorí to radia v každom komentári.

Noční můry z temnot (2019)

tieto deti mi pekne hrajú na city :D toto by som pustil tak na detskom tábore, aby boli deti trochu vystrašené, pred tím ako pôjdu spať. A ten mexický vojak.... :D

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Super vyvrcholenie filmu. Jediné čo mi vadilo, bola tá dĺžka, ktorá by sa dala hocikedy skrátiť. Ešte že to bolo sprevádzané fajn hudbou. Okrem toho fakt super zahrané. :)

Joker (2019)

veľmi zaujímavý film. Niektorý ľudia si ho predstavovali trochu inak, ale ja nie. Perfektne zahrané v každom smere. Dúfam, že bude nejaké švihnuté pokračovanie z tohto sveta.

Král (2019)

super natočený film z kráľovského prostredia. Ukážka toho ako sa dá vytvoriť obsahovo a k tomu historický dobrý film. Musím pochváliť herecké výkony a znovu som rád, že to vyšlo z dielne Netflixu. Proste ak sa nudíte a dlho sa rozhodujete či sa na to oplatí mrknúť, tak do toho.

Roztříštění (2019)

Netflix sa hrozne snaží vyprodukovať veľa filmov a seriálov. To sa niekedy odrazí na kvalite. Mno tento film medzi tieto pokusy nepatrí. Takýto film ma baví. Napätie sa dá krájať. Hodil by sa mi tu skôr viac ten pozitívny koniec o tom ako všetci prežijú a život ide ďalej.

Slunovrat (2019)

ďosť zaujímavý počin. Dlho som nevidel niečo také odlišné od bežných hororov - duchovia, zombíci, motorové píly.... film nenudí a núti sledovať film. Jediné čo mi nesedí tak to že na takéto miesto prídu cca 5 ľudia-kamaráti a keď niekto zmizne tak im to nie je čudné... už pri skoku tích starých ľudí by som z tohto miesta utekal.

Shazam! (2019)

Rozprávka pre deti ako má byť .

Co jsme komu zase udělali? (2019)

ak ste videli prvý diel tak si určite pozrite aj druhú časť. Veľmi dobrý nápad multy kulty filmu sa znovu osvedčil. Film nenudí a rozosmeje :)

Řbitov zviřátek (2019)

no ja neviem... akosi som od toho čakal viac. Celý film mi tam niečo nesedelo... Horor to síce je, mno druhý krát by som pri ňom čas zabiť nechcel...

Časové pásmo bylo změněno