Abandoned (2010) odpad!

Wow to je prvotřídní nuda! úplně strašnej a vůbec nikam nevedoucí film, kterej vás zaručeně ubije natolik, že nemáte ani energii ho vypnout, ale já ji našel a to je přesně ten důvod za který udělím 5%

ABBAmánie (1977)

Hodnoceni je tu za nehereckou slozku filmu pekny koncerty s chytlavymi pisnemi ja na Abbe mimochodem taky vyrustal a po pravde jeji hudba je sice stupidni ale na odreagovani skvela jenom ten reporter zoufalec mi moc vtipnej neprisel to z toho evidentne chtel nekdo vytvorit neco vic a to moc nevyslo

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Fuch to je píčovina. Kdyby to bylo aspoň nejenom naprosto nepřesvědčivý, ale místama aspoň zábavný byl bych v hodnocení shovívavější. Takhle nemám jinou možnost. Děsná kravina.10%

Absolution (2015)

Tak si to představte. Mě normálně a regulérně jeblo a po docela solidních trailerech jsem se na tenhle film začal docela těšit. Zvláště poté co věčný kverulant, kritik a pan dvojhvězda Lacike tomuto opusu střelil hvězdice tři. Říkal jsem si : Ty vole je tohle návrat Seagala? ABSOLUTNÍ bomba? Průnik Keoniho Nemehla do červený barvy?! Mno... ne tak docela. Já to sice pravda možná nechci vidět, ale abych byl upřímnej, tak jsem tu žádnou změnu k lepšímu nepostřehnul. Svatý Štefan koupiljsemKFC Seagal tu opět podobně jako v předchozích filmech vsadil na koncept spolupráce z dynamičtějším, akčním partnerem (v tomto případě Byron Mann) který však při porovnávání jejich soubojů nastavuje maestrovi nemilosrdné zrcadlo. Čí souboje jsou svěžejší a akčněji natočený snad ani nemá cenu vytahovat. Podobně jako ve Force off execution a Good manovi se mladší a rychlejší kolega snaží. Při soubojích je pořád v záběru a ledacos zmákne aktivním přístupem. Zatím co Stevo klasicky kosí všechny neschopné panáky se svým typickým všechnomámvprdelinoaco? výrazem a tím závěrem bohužel hodně devalvuje jinak kvalitní výkon Vinnieho Jonese kterej se mi hodně líbil a potvrdil, že pro role zvrácených a surových plešatých parchantů se narodil. Šel z něj docela respekt, ale Seagal to tím dalším vrcholně odfláknutým finálním soubojem opět parádně zabil. BACHA SPOILER! Jako čekal jsem, že Jones si ani nebouchne a dostane naloženo, ale nasrali mě, že to zase udělali takhle trapně a odbytě. Seagal mu 30 vteřin nakládá. Načež zmlácenej Vinnie se ze zoufalým výrazem v tváři zmůže jenom na : Ne prosím už ne! tak ho Seagal narazí na železnou tyč. Vrchol trapnosti toto. KONEC SPOILERU Dřív se mi tohle na jeho stylu v dobách kdy měl o 50 kilo míň líbilo a přesně to jsem na něm žral. Nicméně dneska mě s tím neskutečně sere a znechucuje, obzvlášť když je z něj v každým filmu Svatý myslitel, světa spasitel a vykupitel. Takže nevím co jsem vlastně čekal, ale výslednej produkt je na úrovni produktů předchozích, akorát, že tentokrát budu ke Stevovi shovívavější a v den jeho narozenin mu nadělím dvě hvězdice a to je víc než si v současný době zaslouží.25%

Absolutní strach (2012)

Absolutní nuda. Furt čekáte kdy se začne něco dít a najednou je konec. No asi nejsem ve formě tak dám 15%

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

VSICHNI POLICAJTI JSOU ZMRDI! zajimava pisnicka kterou si s chuti zanotuji i prislusnici policejniho oddilu letos druhej film o policajtech co jsem videl spolu s Patrolou a neda mi to nesrovnat je i kdyz nevim jestli je to uplne objektivni srovnavani je to preci jenom o necem trochu jinem ale tema je podobne tak proc ne tenhle film totiz ve mne zanechal o dost hlubsi dojem takze si to shrnem tam kde propagandisticka a vyumelkovana Patrola ztraci dech tim ze cajty lici jako dokonaly a bezchybny prototypy hrdinu 21 stoleti kteri vzdy udelaji to spravne rozhodnuti ziskava ACAB body tim ze na to jde jinak proste zprima bez zbytecnyho okecavani a mnohem realisticteji a objektivneji ukazuje ze Italskej tezkoodenec sice tvrdy chleba ma to urcite (fotbalovy chuligani neonacisti a k tomu druhej extrem v podobe zlocinych pristehovalcu) ale sami ti policajti nejsou zrovna vzorem slusnosti z nicim se moc neserou a pro ranu pendrekem si nejdou daleko hrdinove jsou tu celkem sympaticti tvrdi chlapi se svymy problemy kteri vsak nejsou dokonaly a obcas vyvolavaji i sve osobni demony pravda na to aby udelal film nejakou hlubsi sondu je to porad dost povrchni a nedodelany takze ve finale takovej snimek co neurazi ani nenadchne kazdopadne jak sem napsal na zacatku muze mne sice nekdo obvinit ze srovnavani nesrovnatelneho ale ja si nemuzu pomoct tvrda realita nestranost a vetsi se ztotozneni z hlavnimy hrdiny a jejich osobni rovina tu proste funguje o dost lip proto mam jasno tohle je slusnej film Patrola nema narok

Acapulco HEAT (1993) (seriál)

K tomuhle mám prostě nostalgickej vztah. A trochu mě štve ta černá barva, ale co už nadělám. Tohle je jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Fakt bych chtěl tuhle první sérii sehnat. Od svých dětských let jsem to neviděl, takže nedokážu posoudit jak bych k tomu přistoupil dneska. Je fakt, že když jsem na tom ulítával, tak mi bylo zhruba těch 12, 13 let. Každopádně tenhle původní tým jsem žral. Kurva fakt bych to chtěl sehnat a po letech zase zkouknout! Jo to byli nostalgický časy. Škola, úkoly a hned potom Acapulco H.E.A.T! 70%

Acapulco HEAT - Série 2 (1998) (série)

Tak není to tak dávno co jsem si tuhle sérii z roku 1998 stáhnul a celkem z chutí se do toho pustil. Neměl jsem velká očekávání. No i ta malá byla nakonec celkem sražena směrem dolů. První řada byla minimálně o třídu lepší, ale tu se mi bohužel nedaří sehnat. Co se druhý řady týče, tak u ní si pamatuji, že ani když jsem ji viděl prvně kdy mi bylo tak 16, tak už mě to moc nebavilo. Chybí mi tu většina týmu z první série co už do toho nešla. Navíc ta blondýna je neskutečně otravná. Pokusy o hlášky taky moc nefungujou. Slabé to je.35%

Accident Man (2018)

Já nevím, všichni jsou tady z toho nadšení, ale mě to přišlo hrozně přehnaný a celá to storka o pomstě za mrtvou manželku eko aktivistku je hrozně debilní a průhledná. No jo zase kveruluju já vím...Adkins si v akci odvede svůj standart a souboje jsou ucházející. Jinak už asi nemám co bych dodal. Průměrná béčková zabijačka kde se nešetří brutalitou a černým humorem, ale ne vždy je to přesvědčivé.55%

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Koukám, že kolega mzss1 to docela sestřelil, ale já bych to až tak tragicky neviděl. Jasně oproti prvnímu dílu to tu místy sklouzává až do hodně absurdní a ujetý komedie a Adkins by v jiný době s jinými možnostmi měl určitě na lepší filmy, ale pořád dostatečně svižnej a přiměřeně blbej béčkovej akčňák na zabití noční směny.50%