Most u Remagenu (1969)

Jedna řemeslně slušně natočená válečná řežba ovšem bez výraznějšího obsahu. Potěší domácí reálie i účast našich herců a taky kompetentní a relativně velkolepá akce. Na druhou stranu zkratkovitost postav a žádná významná osobnost na scéně byť kvalitních herců je tu dost z toho dělá jen průměrnou bojovou epizodu.55%

Vraždící monstrum (2007)

Mizerná zabíjačka plná otřepaného klišé. Aspoň to relativně uteklo a Kier byl výborný tak asi za to 2 hvězdy.25%

Last Rampage (2017)

Totální píčovina kterou je zbytečný ztrácet čas. Ani těch pár kvalitních herců tu na ploše naprosto hloupě omezeného scénáře nemá šanci nic kloudného předvést. Téměř odpadní záležitost.10%

Za čárou (2021)

Další pompézní hovno ala Netflix. Když strhnete tu navoněnou slupku dostanete jen páchnoucí pukanec.15%

Výstraha (1953)

Cikán dostal na tuhle agitku barvu, ale ani to ho nezachránilo. Jen potvrzuje, že s výjimkou podařený laviny to nijak extra kvalitní režisér nebyl. Akční úvod ještě ušel, ale pak se to propadá do koncentrovaný nudy.25%

Mosul (2019)

Nabitý a přímočarý akční film. To tempo z úvodu mě strhlo a vypadalo to na poctivý čtyři hvězdičky, ale časem se to stává trochu fádním a opakujícím se. Akce je určitě kompetentní a zručně natočená, ale s osudy postav které mi postupem času už byly těžce ukradené je to horší a tak dám jen lepší trojku.65%

Meet the Blacks (2016)

Určitý potenciál na kvalitní parodii tu byl, ale zpracování drhne a z pokusů o vtipy zůstala jen velká křeč.15%

Operace vykoupení (2021)

No tak nebudeme zase až tak hnusní. Tenhle film určitě není nic světaborného co by tu ještě nebylo nebo by mě to nějak výrazně oslnilo, ale na druhou stranu nevidím důvod proč na něj nějak extrémně plivat. Gary Dourdan patří mezi moje celkem oblíbený a sympatický negry. Akce je dostatek a je poctivá v oldschool stylu. Jasně, že příběh je trochu blbost, ale po pravdě řečeno koho to u podobnýho filmu sere. Za mě celkově vzato slušný nadprůměr a je mi celkem tak nějak fuk jak to tady budete všichni ve velkým hejtovat.60%

Nocturna (2020)

Pseudo rádoby psycho thriller s prvky hororu který, ale neví čím vlastně je a ve finále jen nudí a uspává.15%

Heatseeker (1995)

Na tu sestavu kvalitních bojovníků je to slabota. Dvě hvězdy jen za ta jména a občasný závan nostalgie.25%