Insight (2021)

Jak píše Laco bitky přehledný, ale nic extra a postavy otřesný i v rámci žánrové kategorie.25%

Stráž (2021)

Kurvylenko to nevytrhne a režisér krom toho, že je jako vždy rutinní je tu i nudný a přišlo mi to nekonečný.15%

Mrtvý mezi živými (1946)

Souhlasím, že tím příběhem a pojetím se to do našich reálií moc nehodí, ale i tak celkově zručně zahraná a zrežírovaná záležitost z kvalitní poválečné čs filmové tvorby.60%

Jako v bavlnce (2020)

Já si jako v bavlnce nepřipadal. Rosamunda ty mrchy pořád umí, ale film je vylhaná absurdní píčovina.25%

Noční host (1961)

Hrušínský boduje jako vždy a strhává na sebe veškerou pozornost kdykoliv je na scéně. Hlavně za něj dám tu čtvrtou hvězdu, protože postava Valy mi přišla až moc afektovaná a byť se Hrušínský choval arogantně, tak zas takový peklo jim tam nedělal aby ho přiměl k takový reakci. Šlo to víc vygradovat, ale i tak kvalitní záležitost.70%

Willyho kouzelný svět (2021)

Narozdíl od jiných tragédů za zenitem patlajících se v odfláknutých sračkách je pro mě Nick v kleci pořád dostatečně zábavnej ochotou udělat si prdel sám ze sebe a nabídnout minimálně divácky netradiční filmy. Tohle není taková haluz jako Mom and Dad, Mandy nebo Barva z vesmíru. Spíš taková jednoduchá pocta levným brakovým béčkům z časů dávno minulých a když na ty pravidla přistoupíte, tak se budete bavit. Je to příjemně retro trikově přijatelný a mě to nijak nepohoršilo. Radši tohle než dalšího Vyliže nebo sumo Seagala.65%

Pach krve (2021)

Tohle je kurwa špatná odbočka v rámci série i žánru kterej však dávno umřel. Srát na to 1* z milosti.15%

Legendy kriminalistiky (2017) (seriál)

Česká odpověď na největší kriminální případy Slovenska dopadla velmi slušně byť pár výhrad by se našlo. Jsou tu určitě perfektní díly. U Stodolových jsem nechápal neschopnost středočeské policie. Zaujal mě i ten případ kdy ta vypočítavá mladá kunda odpravila svou máti a shodila to na naivního blba kterej vyfasoval dvacet let a ona už je dávno venku a vysmátá. No a největší magor byl suverénně Dahlgreen. Tenhle export z USA se moc nepovedl. Trochu víc jsem čekal od zpracování Klučova což je můj top případ a pár dílů je slabších a taky chybí oproti SK verzi Maštalíř a jeho charizmatický hlas. Přesto na domácí poměry určitě vydařená záležitost.80%

Střípky (2021)

Leto je dobrej, ale film potápí unylej Washington a předvídatelná pointa. No do toho průměru se ještě vejde.50%

Pistolera (2020)

Ženská verze Desperada. Akce sice dost, ale postavy na hovno a ani Trejo a Davi to nevytrhnou.20%