Smrtící úder (1997)

Jeff Fahey sice neni zadnej velkej akcni hrdina ale jinak je to celkem sympatak no a Kim Coates a Gary Busey jsou spravni psychopati na kterych je celej film postavenej jeden hlaskuje odrikava motlitby a strili neviny civilisty ten druhej hlaskuje jeste brutalneji a pro zmnenu strili vsechny spolecniky aby prachy zbyli jenom na nej a jeste to doprovazi povedenyma prupovidkama jako chci te videt umirat mne totiz zajima krasa smrti! secteno a podtrzeno velice vydareny becko z moji strany spokojenost

Nekonečný příběh (1984)

Kdyz se mne nekdo zepta na nejlepsi filmovou pohadku vsech dob neni co resit tenhle film mi ma co rict i v dnesni dobe fantazie opravdu nema hranice a ja nastesti nejsem prazdny clovek a mam ji porad dost ta myslenka propojeni realneho sveta se svetem fantazie prostrednictvim hlavniho hrdiny je skvela a titulni pisen ktera patri k mym nejoblibenejsim filmovym songum vubec a kupa nezapomenutelnych triku a hlasek to jen potvrzuje naprosto jednoznacne plnej pocet na poli pohadek a fantasy zanru uz to v mych ocich sotva neco prekona

Digitální muž (1995)

Totalni zetko co si budem nalhavat bylo mi to doporuceno jako dobrej ulet pravda jmeno rezisera ve mne vyvolavalo hruzu ale toto patri k tomu lepsimu co kdy zpatlal nejruznejsich kybernetickych silenosti neni nikdy dost navic ultimator Matthias Hues je temer vzdy sazkou na jistotu takze proc se na to nekouknout

Stopaři (1997)

No objektivne vzato pekna blbost hrozny herci hrozna hudba uplne vypatlany dialogy nulovej spad je smutne jak zakoncil karieru reziser takovych akcnich pecek jako Martial law 2 Patraci eso nebo Stvanec tu jednu hvezdu udelim aspon za ten vtipnej konec kdy vsichni hlavni hrdinove chcipnou a zlato nedostane nikdo jinak velka slabota

Nebezpečný útěk (1990)

Prumernej film v tom vlaku bych cekal vic akce nicmene asi nektery ty zabery nebudou tak spatny kdyz se hodily vykradaci Wynorskemu do jeho mrtveho bodu jinak tenhle film tak trochu balancuje mezi akci a klasickou kriminalkou poradne vsak neni ani jednim z toho nastesti Hackman svym charizma lecos zachranil uslo to

Nebezpečný let (2007) (TV film)

Klasicka tv zpatlanina nema to jeste uplne nejhorsi uroven ale koukat na neco takovyho 3 hodiny? to je zase uz trosku moc jednou a dost!

Má je msta (1998)

Gary Daniels je ultimatni zabijak a tohle je ultimatni akcni film sice nic noveho pod sluncem jeden polda kterymu mafian vyvrazdi rodinu tak on se rozhodne na oplatku vyvrazdit rodinu dotycneho mafiana akce tu je od zacatku do konce nikdo se tu s nicim nemaze to je v poradku boze v tom aute jsou deti! seru na ne at chcipnou!

Škorpio 1 (1998)

Dějově to není úplně blbý. Ten příběh je na podobný béčkový kousek úplně v pohodě, ale problém je v tom, že Speakmanovou doménou nikdy nebylo zrovna herectví, ale především jeho neopakovatelný bojový styl. Tady se bohužel Jeff předvede jenom ve dvou bitkách a z toho ta první je úplně trestuhodně v půlce ustřižená. Brent Huff na záporáka je dobrá volba, ale než se stihne nějak projevit, tak ho Jeff (SPOILER) seřeže a vypustí na oběžnou dráhu. Ostatní postavy mi byly vesměs ukradený, takže po zralý úvaze zaokrouhluji svoje původní hodnocení o jednu hvězdu dolů. Pravda je, že Smrtící nabídka byl Jeffův vrchol a pak už to tak slavné nebylo. A ještě upozornění pro distributory a některé hodnotící. To že se nějaký film zčásti odehrává ve vesmíru z něj ještě automaticky nedělá sci-fi... To jenom pro pořádek.45%

Air Force 2 (2006)

Rozjizdi se to jako slusny becko Keith je celkem sympatak prvni pulka by usla ale to finale to totalne zabilo predevsim ten hlavni hajzl co si hral celej film na megadrsnaka je zabitej fakt ultra trapne skoda mohlo to dopadnout lip ale co cekat od dalsiho hitu spolecnosti dvd edice ty maji holt patent na antihity

První kontakt (1992)

Tak podle mě Bob Misiorowski aspoň ve svých začátcích nebyl úplně špatný režisér a Michael Paré je můj oblíbenec i když má na kontě hodně špatných filmů. Tohle jsem měl kdysi na originální vhs od Intersonicu, ale to už je hromada let. Tehdy mi na tom filmu vadila ta metoda psychologické války Parého soustředění a tak. No když to vezmu zpětně, tak ani dneska nejsou scény ve kterých Paré medituje a pekelně se soustředí zrovna super, ale na druhou stranu je tu i dostatek akčních scén. Skutečné výbuchy a poctivá kaskadérská práce. Já vím, že možná může někdo namítnout, že mi ke štěstí stačí málo, ale pořád pokračuje moje konfrontace devadesátková béčka versus současná podfinancovaná tvorba a marná sláva, ale devadesátkový filmy to pořád u mě vyhrávají na celé čáře, takže tady budu možná lehce neobjektivní, ale na repete ty tři hvězdice nakonec dám. Líbilo se mi nakonec i docela jak dokázal Paré ve finální konfrontaci s hlavním záporákem ty psychické schopnosti i docela adekvátně využít. Takže proč zbytečně píčovat. Ve svý době jeden z mnoha, ale v té současné nijak nepohoršující béčková záležitost.55%