Smrtelné stroje (2018)

Smrtelně promrhaný potenciál na eventuální guilty pleasure roku. Nápad super, zpracování nuda.45%

Mezi dimenzemi (2019)

Zatím co Johnson se u Thriple Threat vytáhnul, tak Barnabáš v tomto případě nikoliv a dostál své pověsti mizerného režiséra. Nechat pak Adkinse předvádět pokusy o rádoby herectví a blábolit jakoby by byl na drogách opravdu nebyl dobrý nápad. Souboje aspoň něco málo zachrání, ale vidět to znova fakt nepotřebuju.30%

Konec semestru (1974) (TV film)

Vidět se to dá, ale štvali mě všechny ty afektovaný a přehrávající postavy. Navíc kdo je vrah mi bylo hned jasný a kupodivu jsem se nespletl, ale délka je přijatelná a naštěstí to skončilo dřív než jsem se začal úplně nudit.35%

Motiv (1982) (TV film)

Nudná, unylá detektivka. Bez šťávy, bez napětí a bez výrazných postav. Ztráta času...20%

Trojitá hrozba (2019)

Na tohle jsem se i vzhledem k obsazení kurewsky těšil a musím konstatovat, že i přes ty lehké obavy po některých komentářích zdejších inteleguánů jsem nakonec maximálně spokojen. Uznávám, že Adkinse se dalo i víc využít a v bitkách byť je jich požehnaně není k vidění nic převratného co se choreografie týče, ale jsou drsný svižný, kontaktní a přehledně natočený, tak nevím co by jste kurwa ještě chtěli. Jasně scénář není oscarovej, ale je dostatečně funkční. Taky jsem vzhledem ke jménu režiséra nečekal zázraky, ale tady se překonal.80%

Antidote (2018)

Vesměs souhlas s Vegetolem, ale zase na vyložený odpad bych to neviděl.10%

Muž se zprávou (2018)

Solidní akční řežba s přijatelným příběhem. Chvíli trvá než se to rozjede, ale pak je to peklo. Slušná akce a brutální násilí co tentokrát nepůsobí úplně samoúčelně jako např u Night comes for us. Dávám lepší 3* a 65%

Osudová chyba (1992)

Překvapivě slušnej komorní thriller kterej sice po hodně slušným začátku trochu ztrácí tempo, ale dá se zkouknout bez problému. Překvapivým plusem je pak Bradley který toho psychopata zahrál nečekaně solidně. No říkal jsem si, že dám slušné 2*, ale za ten vtipný konec ještě jednu hvězdici přidám.55%

The Hard Way (2019)

Další sterilní céčko se skomírajícími (kdysi) hvězdami. Rutinér Waxman ani tentokrát nepřekročil svůj stín.15%

Atone (2019)

Po komentu od Vegetola jsem na to musel mrknout. On byl poněkud stručný, tak já se trochu rozepíšu. Nakonec ne tak špatný, jak bych se obával, ale ani ne dostatečně zábavný snad jenom teroristy co zastřelí ochranku a pak se při tom pokřižují jsem ještě neviděl. Nakonec tu nějaká akce i je byť není ničím zajímavá a trochu je problém, že hlavní hrdinka je nesympatická mužatka který se mi moc fandit nechtělo. Navíc po tom co první polovina filmu má relativně solidní tempo a slušně odsejpá tak ke konci se to začne nebezpečně táhnout a navíc utápět v dalším rádoby poselství, ale tenhle koncept mě baví a viděl jsem i horší filmy na toto téma.25%