Killing Hasselhoff (2017)

Sakra to bylo slabý. Hoffie jako každopádně rulez a za něj ty 2* jinak nevtipná nudná a zbytečná blbost.25%

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Tahle série má konečně svůj styl. To co se nepovedlo jedničce která byla zábavnou, ale místy přepálenou a neukočírovanou záležitostí dvojka výborně poladila. Tuším, že se na to bude asi spíš nadávat, že to není tolik epic a puberťákům bude vadit menší koncentrace vyloženě genitálních fórů, no mě to nevadí. Kingsman zvážněl a tak trochu dospěl což ovšem neznamená, že by tam ten humor nebyl, ale tentokrát jsem se opravdu upřímně bavil a přijímal ho vesměs bez rozpaků. Užil jsem si všechny scény s Eltonem Johnem, Juliane Moore i Americkým prezidentem. Navíc Egerton začíná pro tu roli dorůstat a já už proti němu nic zásadního nemám. Takže takhle akce i přestřelených šíleností je míň, ale za mě spokojenost a příjemné překvapení.80%

Poslední tvář (2016)

Otravná a zbytečná rádoby dojemná blbost s vražednou stopáží 1* jen za známé herce.20%

To (1990) (TV film)

Tak vzhledem k novému zpracování které zrovna přišlo do kin jsem se rozhodl zopakovat si tento originál a pořád je to master piece vymykající se z tvorby režiséra který má na kontě sračkovní Halloween 3. Každopádně nemilosrdný psycho s dokonalým Timem Currym perfektní první dětskou polovinou a velice slušnou druhou, pravda až na finále s mizerným pavoukem za to hvězda dolů, ale pořád je to tv film, tak co už. Jinak famózně gradovaná atmosféra, nečekaný lekačky(mrkající fotka) úžasně vedení dětští herci, skvělá hudba a odporný klaun coby ztělesnění všech vašich hrůz a absolutního zla. Nechcete balónek? nechcete, nechcete? 90%

Trestanec (2017)

Waugh konečně udělal pořádnej film. Potenciál už tu byl v podobně laděném snímku Zločinec, ale tam to ještě úplně neklaplo, potom zde byl Práskač který mě příliš nebavil, ale toto mi sedlo. Přišla mi tu zajímavě zpracovaná postava hlavního hrdiny a i když jsem si Kosťáka WauWaua zatím úplně neoblíbil, tak tady to zahrál dobře, navíc film i navzdory dvouhodinové délce směřuje svižně kupředu a není prostor pro nudu navíc je to cítit starým dobrým chlapským oldskůlem a to je v dnešní době sakra nedostatkový zboží.75%

Holka na zabití (1975)

Název nelže Veškrnová je tu fakt na zabití, ale jinak se to vidět dá pomáhají pěkné exteriéry slušná hudba a závěrečná hádanka kdo je vlastně vrah. Neurážející průměr.55%

Kdo přichází před půlnocí (1979)

Mno známá nekompromisní Unínská loupež která údajně posloužila jako námět pro tento film by si zasloužila lepší zpracování. Tohle je jenom průměrná kriminálka s nepříliš zajímavými postavami a jedním jakž takž solidním zvratem na konci. Stejně jsem nejvíc fandil charismatickému Jelínkovi aby s těmi nevýraznými policajty vychcal i když je jasný, že před půlnocí si přijde akorát tak pro klepeta.50%

Smrt si vybírá (1972)

Ale jo náhodou docela dobrá detektivka. Policie tu moc nezmůže, pachatele musí odhalit hlavní hrdina. Má to slušnou atmosféru i tempo samozřejmě je to tak trochu pohádka a finální odhalení trochu nepřesvědčivé, ale jinak dobrý nenudil jsem se.65%

Gunned Down (2017)

Fairbrass má sice drsňácký charizma, ale tohle sprostý céčko neutáhne ani náhodou. Nudnej shit.10%

Zabiják & bodyguard (2017)

Tak co tu máme? No kapku nadhodnocenou a přehnanou blbost ve který na mě sice moc nefungovali pokusy o humor, ale co se akce týče, tak jsem se nenudil. Kůl vůl Dedpůl Reynolds tu naštěstí nemá dost velkej prostor nato aby to stihnul zkurvit. Nekorektní matafaka negr Jackson si odehraje svůj standart no a Oldman je minimalistický a mrazivě přesný. Akce v Amsterodamu jako by pak vypadla z libovolné Bondovky. Nemá tu samozřejmě moc smysl řešit nějakou story, ale v rámci možností a potřeby žánru to drží jakž takž pohromadě. Mno a co těch pokusů o vtipy týče, tak to aspoň nevyznívá úplně trapně a zhruba tak každýmu pátýmu se zasmějete. Takže nechci tomu filmu dělat nepřiměřenou reklamu ani ho sprdnout pod černou zem. Jako nenáročná buddy movie zábava se solidníma akčníma scénama to rozhodně obstojí.60%