Sekuriťák (2017)

Sám jsem sekuriťák, tak jsem na to byl docela zvědavej a jakože pár dobrých momentů to mělo a nevím jestli já a moji kolegové z jedné nejmenované bezpečnostní agentury by jsme zvládli to co hrdinové tohohle filmu, ale jinak mě to spíš zklamalo. Po nadšení z výkonu v Postradatelných jsem se těšil na živelného Banderase, ale tady mi přišel takový unavený a bez šťávy jako by to celé odehrál jen z povinnosti. Kingsley se taky nepředvedl a když připočteme tuctovou akci vychází z toho podprůměrné béčko pásové výroby.35%

Limahl - NeverEnding Story (1984) (hudební videoklip)

Ten zpěvák je sice hrozná bukvice, ale samotná píseň i klip je minimálně stejný kult jako film. Jasných 100%

Vracejí se… pro víc (1998)

Tohle už se nepovedlo. Film si hraje na něco čím není a je především hrozně nudný a prázdný. Místy dobrá atmosféra a pointa se slušně ďábelským Damianem Chapou to nezachrání. Zbytečné pokračování...30%

Vracejí se... znovu (1996)

Prostřední díl vracející trilogie mě bavil nejvíc. Ukrutné béčko s levnými triky typicky devadesátková záležitost, ale z ústředního pekelníka jsem uchcával to byl neskutečnej hajzl. Některými černohumornými zabijáckými scénami jsem se doslova prosmál. Děsivý horor ne, ale těžká nálož dekadentní zábavy rozhodně ano! 90%

Jednou se vrátí (1991) (TV film)

Tak nevím co tu mají zase všichni za problém, ale tohle je další zfilmovaná Kingovka co mě dost bavila. Jasně má to televizní look efekty nejsou úplně světaborný a nemá to kdovíjak extra děsivou atmosféru, ale i přesto celkem originální a příjemně mrazivá záležitost. Matheson není špatný i když v Pohřben zaživa byl lepší. Ústřední trio pekelníků pak nemá chybu. Uznávám, že konec mohl být lepší, ale i přesto 85%

Zabít Gunthera (2017)

Tak určitě radši killing Arnolda než Hajzlhoffa. I já to dopozeral a má to víc pozitiv než negativ. Jasně ta armáda drsných jakože zabijáků vedená ústředním tvůrcem tohohle projektu který šíleně přehrává je na přesdržku a místy je to dost přehnaný i na parodii, ale vynahradí to způsob jakým je Arnold postupně a většinou vtipně likviduje. On vlastně je hlavní postava a máme ho v podstatě v celém filmu i když fyzicky se objeví na scéně opravdu až 20 minut před koncem, ale rozhodně nezklamal a užil si to navíc ta pointa o kokotech co si točí dokument a neví o tom, že ten největší masakrátor točí dokument o nich je dobrá. Mě to nijak nepohoršilo.60%

Řetěz (1981)

Na dobu svého vzniku je to určitě nadprůměrná kriminálka s trochu neotřelým pojetím a dá se říct, že některé (téměř) akční scény jsou solidně natočené. Co se protagonistů týče tak celý film si pro sebe krade psychopatický hrázný Palyza se kterým člověka opravdu nebaví svět. Nový překvapil a svou netradiční úlohu zvládnul více než slušně. Škoda, že zbývající postavy jsou vesměs nezajímavé a film je dějově pouze průměrný, takže nedám 4* i když tu byli některé pasáže co mě opravdu docela bavili...65%

Killing Hasselhoff (2017)

Sakra to bylo slabý. Hoffie jako každopádně rulez a za něj ty 2* jinak nevtipná nudná a zbytečná blbost.25%

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Tahle série má konečně svůj styl. To co se nepovedlo jedničce která byla zábavnou, ale místy přepálenou a neukočírovanou záležitostí dvojka výborně poladila. Tuším, že se na to bude asi spíš nadávat, že to není tolik epic a puberťákům bude vadit menší koncentrace vyloženě genitálních fórů, no mě to nevadí. Kingsman zvážněl a tak trochu dospěl což ovšem neznamená, že by tam ten humor nebyl, ale tentokrát jsem se opravdu upřímně bavil a přijímal ho vesměs bez rozpaků. Užil jsem si všechny scény s Eltonem Johnem, Juliane Moore i Americkým prezidentem. Navíc Egerton začíná pro tu roli dorůstat a já už proti němu nic zásadního nemám. Takže takhle akce i přestřelených šíleností je míň, ale za mě spokojenost a příjemné překvapení.80%

Poslední tvář (2016)

Otravná a zbytečná rádoby dojemná blbost s vražednou stopáží 1* jen za známé herce.20%