Dr. No (1962)

Ale no tak dobře. Původní hodnocení bylo až moc přísné a proto hvězdičku přidávám. Pořád platí, že je to prostě taková hodně rozjezdová Bondovka která je spíš detektivkou než akčním filmem a u mě série se slavným agentem naplno odstartovala až Srdečnými pozdravy z Ruska, ale i tady je na co se koukat. Minimálně na krásné lokace, prdelku první a možná vůbec dodnes nejkrásnější Bond girl a samozřejmě Connery ve špičkové formě. Škoda, že záporák má minimální prostor a je jasné, že chvíli poté co přijde na scénu ho musí Bond zabít, ale i jeho krátká ruční výměna názorů mezí ním a 007 se mi líbila a naznačovala určitě do budoucna, že bitky budou rozhodně Conneryho devízou, takže zaokrouhlíme do průměru. Ostatně mimo mizerného QoS si žádná jiná Bondovka nižší než průměrné hodnocení nezaslouží.55%

Policajt (1997)

To nizky hodnoceni tu trochu zkresluje ja mam Pareho celkem rad a nebejt tech psychosracek mohlo to bejt jeste lepsi ale po strance akce je to nenarocne a prijemne brutalni nikdo se tu z nicim nesere a to je v poradku jeden z lepsich pocinu Yossiho Weina ktery sice neni tak zdatnym zetkarem jako treba muj milovany velky Jim W ale toto uslo za 3 hvezdy si to zaslouzi v produkci nu image bylo i hur a i takzvany ackovy filmy nebyly vyjimkou tak co

Exploze (2003)

Ale no tak zase tak hrozny to nebylo ten zaporak je samozrejmne strasnej triky prumerny ale jinak je to dost akcni porad se neco deje ja se rozhodne nenudil film ve kterym zvladnou odpalit lod hotel dalnici a prehradu se hned tak nevidi i kdyz je to zetko ale z myho pohledu uchazejici

Masakr na střední škole (2003)

Fajn kaslete na Bosnu ja ho ted vyridim!!! neskutecne parodicka ale az navykova zalezitost z mym oblibencem coby ucitelem masakratorem pusobi to tak neskutecne smesne az se mi to i libilo a ti z vas co by za tim hledali neco seriozniho je treba opakovat ze v tomto filmu to nenajdou tak ovatosa kurva!!

Ohnivá bouře (1998)

Celkove by tenhle akcni ohen usel hlavne Forsythe je v pohode balancuje to slusne na hrane akcniho a katastrofickyho zanru pro mne prekvapeni cekal sem blbost ale bylo to v klidku

Americký cyborg (1993)

Teda jestli tohle neni vykradenej Terminator tak uz nevim co by to melo bejt ale jinak se mi to celkem libilo melo to spad vizualne to vypada slusne je to sice hrozna zlodejna ale na druhou stranu co vzniklo v postprodukci cannonu nemuze bejt uplne zfusovany a jak Joe Lara zjistil ze je ve skutecnosti cyborg mne celkem dostalo takhle nejak nebo o neco lip mel vypadat ctvrtej terminator takhle vzniklo jenom dalsi becko ale uchazejici

Voják (2006)

Ten chlap je jako terminator! celkem solidni vybijena a jedna z lepsich akcnaren poslednich let celkem jsem se bavil a to u zanru v dnesni dobe vydavaneho za akcni film u mne rozhodne neni pravidlem teda ne ze by se mi ten hlavni hrdina nejak extra libil ale spis je tu citit ozvena casu jiz davno minulych bohuzel

V nepřátelském území (1999)

Celkem to uslo film z tradicni produkce a tradicnim obsazenim Lara Drago Lynch Zagarino proste pohoda na tuhle sestavu se rad kouknu kdykoliv

Špatný vliv (1990)

Rob Lowe toho psychopatickyho manipulatora dotahl k dokonalosti tenhle film ma opravdu spatny vliv ukazuje jak premenit cloveka k obrazu svemu jenom spad obcas pokulhava a ten konec je nejasny lehce nadprumerny kousek se zajimavym nametem ktery ale mohl byt vyuzit i lip

Syndikát smrti (2005)

Nahodou tvrdte si co chcete ale po serii pornohereckych vykonu se tu Lamas coby zaporak celkem rehabilitoval Zagarino je taky ok a i kdyz je to nepochybne ptakarna mne to prislo celkem v pohode