Rytíři (1993)

Taková postapo bláznivina kde na konstruktivní děj moc nenarazíte. Celý to vypadá jako levnější kopie Cyborga, ale bohužel míň akční a celkově míň zaživná. Pyun mě pořád míjí marná sláva.40%

Podlé zbraně (1997)

No je to hovadina jako od Pyuna chtělo by se říct. Po letech jsem si to zopakoval a nevidím to na odpad jako Laco, ale ani ne tak jako v dobách kdy se mi to kdo ví proč líbilo. No z úcty a piety k tomuto nedávno zesnulému trashákovi a, protože vím že Laca tohle moje hodnocení fascinuje nakonec tomuhle výtvoru udílím aspoň 25%

Athena (2022)

Potenciálně slušný námět se utopil v rutině a v sázce na nefunkční koncept. Škoda čekal jsem teda o dost víc.15%

Bring Him Back Dead (2022)

Marná sláva Garyho už v ničem lepším neuvidíme, ale bitky za mě celkem ok. Zdravím Laca a dávám 25%

Náhodný cíl (2005) odpad!

Je s podivem, že i vzhledem k době vzniku tu není akce ve velkém tvořena scénami ze starších filmů Nu image jak bylo v těchto letech zvykem a běžným standartem, ale to je tak to jediný pozitivum. Jinak zmatená storka kde dva vocasové kdesi v Bulharsku z nichž jeden údajně ztratil paměť putují z bodu A do bodu B s tím, že se občas zamíchají do nějaké té fádní a nezáživné přestřelky a to je tak asi zhruba všechno. No a velká přehlídka Bulharské vojenské techniky ještě z časů socialismu sama o sobě na dobrý film fakt nestačí.5%

Assailant (2022)

Casper tu hraje solidního psycháče, ale ta nevýrazná ústřední dvojice mu to kazí. Nic co by jste už neviděli.35%

Salvador (1986)

Tentokrát trochu slabší Oliver a jeho standartní politické hrátky. Tady se teprve zaškoloval před svými lepšími filmy. Ostatně například Četa je ze stejného roku jako toto. Každopádně film v rámci možností určitě táhne především skvělý Woods který si z toho udělal vesměs one man show. Jinak průměr se zvláštním zpracováním.55%

Podezřelá (2022)

Další vyhypovaný Korejský film který šel tak trochu mimo mě. Ač režisérovi ještě zjevně nějaká ta invence zbyla, tak další Oldboy se v tomto případě opravdu nekoná. Nešokuje to ani nebaví. Spíš jenom nudí co naplat.30%

Vražda v Londýně (2022)

Pokus o rádoby stylovou a vtipnou detektivku stylově vybouchnul. Prozíváno od začátku až do konce.15%

Výpadek (2022)

Tak snaha byla, ale jak vytušíte pointu, tak vás bude zajímat maximálně akce a ta je bohužel průměrná plus pár známých ksichtů. No aspoň je vidět, že zúčastněným na výsledku záleželo, ale na tři to tentokrát nebude.45%