Battle of the Bulge: Winter War (2020) odpad!

Steven Luke se pořád snaží být hrozně sofistikovaným válečným režisérem, ale zoufale se mu to nedaří. Pokud nemá k ruce ani schopné herce tak to dopadne jako tento nepodarek. A já vůl na to furt čumím.5%

Zálesák (1996)

Chuck nám zalezl do lesů a předal poselství a kdo chce určitou zvrácenou zábavu si v tom najde 15%

Mory Vratislavi (2018)

První půlka super, ale ta druhá se utápí ve scénáristické překombinovanosti, takže nakonec jen lepší trojka.65%

Dům sedmi rozkoší (1968)

Obstarožní playboy Dean Martin v hodně naivní a starosvětské špiónské vykopávce. Hodně inspirováno Bondem, ale ten je přeci jenom někde jinde. Akce není vyloženě špatná až na ty komický bitky, ale co mě dost rušilo jsou ty písničkový výstupy jak z nějaké estrády. Chucka Norrise jsem v jeho krátkém debutu patrně zaznamenal i když nejsem si tím úplně jistej. Každopádně nikoho narozenýho později než v osmdesátých letech to bavit nemůže, ale jistý kouzlo nechtěného to rozhodně má.45%

Pozvánka do pekla (2022)

Pozvánka tak maximálně do prdele, ale kino mě minulo, tak proč bejt zbytečně krutej.20%

Hořící Mississippi (1988)

Souhlasím s Lacem, že se jedná o film na atraktivní téma, ale bohužel s poměrně zdlouhavým a nezáživným zpracováním. Na toto téma mám radši filmy jako Člen klanu nebo Hořící kříže. Aspoň za slušné řemeslo dám 55%

Bourák (1977)

Sorry Chucku, ale tohle je peklo. Ano občas to je i až tak špatný film, že se lze bavit nad neschopností tvůrců, ale spíš je to jenom hrozná sračka a i těch 80 minut jsem vyloženě protrpěl až do konce. Tak jasný no každej nějak začínal, tak z úcty k Chuckovi nedám odpad, ale v top tisíc nejhorších je to zcela právem.10%

Detektiv Knight (2022) odpad!

Tvl to je nářez a prej z toho bude trilogie. No další díly už můžou bejt jen horší tak za to dám aspoň 5%

Accident Man 2: Zabijákova dovolená (2022)

Koukám, že kolega mzss1 to docela sestřelil, ale já bych to až tak tragicky neviděl. Jasně oproti prvnímu dílu to tu místy sklouzává až do hodně absurdní a ujetý komedie a Adkins by v jiný době s jinými možnostmi měl určitě na lepší filmy, ale pořád dostatečně svižnej a přiměřeně blbej béčkovej akčňák na zabití noční směny.50%

Operace Mořský vlk (2022)

Taková nenáročná levná ponorková zábava která trochu zaspala svou dobu, ale cením si toho, že tu má Dolph aspoň hlavní roli a není tu jenom proto aby si ho dali na plakát, tak asi za to ta druhá hvězda.25%