Panama (2022)

Tak Gibson se nám pomalu propadá do bažin a začíná působit doufám, že jen přechodně dojmem, že na všechno kašle a jde jen za penězmi podobně jako Vyliž. Zklamáním je rovněž režisér Neveldine který od ve svý době opravdu zábavnýho a invenčního Cranku a jakž takž ucházejícího pokračování už nedokázal na tyhle filmy navázat ani náhodou, ale dobře tu jednu ještě dám i proto, že Agent Game je ještě větší peklo.15%

Svět v ohrožení (2008)

Klasická ukázka špatně udělaného katastrofického filmu s levnými triky a prkennými herci. Divák v ohrožení.15%

Touha po odvetě (2022)

Škoda rozjelo se to jako klasický revegne béčko byť hlavní hrdina má charizma uzený makrely, ale celkem to odsejpalo i ten Vyliž mi přišel míň mimo než obvykle a říkal jsem si, že aspoň ty dvě hvězdy tentokrát dám, ale ta levná a debilně natočená akce mě opět bezpečně otrávila. Sorry takhle prostě ne.20%

Fortress: Sniper's Eye (2022)

O fous lepší než jednička proto nedám odpad. Trojka už ze známých důvodů nevznikne a já se tak těšil.10%

Titanic 666 (2022)

Dal jsem tomu šanci i pro obskurnost celého tohohle projektu, ale ani tentokrát se Asylum nevytáhlo a to nejlepší už mají za sebou. První půlhodinu se neděje vůbec nic a jedinou zajímavostí je, že zřejmě i v rámci dnešních požadavků Titanic řídí ženská. Ani pak to není o nic lepší atmosféra nula postavy nezajímavý do jednoho a po pravdě ani ten námět starý artefakty vyvolají duchy není úplně originální a už to tady bylo. No odpad nedám to dávám na nekoukatelný sračky tahle je jenom nudná a už ani nevím jak to dopadlo.15%

SWAT: Jednotka v ohrožení (2005)

Při svém původním hodnocení jsem byl asi trochu mimo. Současnou optikou musím vesměs souhlasit s vegetolem. Grunera je škoda ve své době patřil mezi moje béčkový oblíbence, ale je pravda, že vyloženou pecku nikdy nenatočil. Tohle je bohužel na podobné úrovni jako jejich předchozí spolupráce s režisérem Hueym Elitní jednotka. Odpad bych tomu zase vyloženě nedal, protože toho je třeba hlavně na ty současný klenoty, ale je toho hodně málo co by tu stálo za zmínku.15%

Výbušná spiknutí (2022)

Standartní Vyliž poslední doby. Ve světle jeho diagnózy která vyšla na svět by člověk možná měl být shovívavější, ale to není způsob jak obhajovat trestuhodně odfláknutý filmy.15%

Pod rouškou temnoty (2022)

Ups Liame tak tohle se moc nepovedlo. Snad jen ojedinělý poklesek a ne pád do ligy Wiliž a spol.20%

Dying for A Daughter (2020) (TV film)

Jsem asi jedinej tady kdo dává ještě Fredovi pořád šanci a bohužel pořád marně nutno podotknout.10%

Pěstní msta (2022)

Tady se Uwais a spol nevyznamenali. Stupidní levný brak který kvalitní bitky neviděl ani z expresu.15%