Linkin Park: Papercut (2001) (hudební videoklip)

Nabušenej track i klípek z úplných začátků LP. Jeden z mých nejoblíbenějších z desky Hybrid Theory.95%

Linkin Park: From The Inside (2003) (hudební videoklip)

Jeden z mých top songů z desky Meteora podpořený naprosto bezchybným klípkem. Totální spokojenost.100%

Linkin Park: What I've Done (2007) (hudební videoklip)

Jedna z nejzásadnějších hudebních i klipových záležitostí LP. Tady začal jejich přerod ve velké muzikanty.95%

Pěst Ježíšova (2012)

Suprovej úlet, aneb Ježíš a jeho zázraky v praxi. Co se stane, když oživíte mrtvýho? Je to zombie!!! Každopádně krutopřísná nálož plná hlášek a vtipných likvidací (piraňa vede) utopená v hektolitrech krve a vyhřezlých vnitřností. Na podobný nekorektní kousky se vždycky rád kouknu. Věřící vy se raději pokřižujte a odříkejte si deset otčenášů a pak si raději pusťte něco vhodnějšího pro evangelizaci, jak by se tu vyjádřil jeden nejmenovaný uživatel. Pokud nemáte tyto předsudky a chcete se jen bavit, tak jste na správné adrese.95%

Spalovač mrtvol (1968)

Říkal jsem panu Dvořákovi, že ta tyč se bude ještě hodit! Wow! Napřed musím konstatovat, že tu ránu do palice bych zasloužil taky za to, že mi trvalo tak dlouho, než jsem se konečně dokopal k tomuhle filmu kterej mě totálně rozsekal a přikoval k obrazovce od první minuty. Nešel jsem během sledování chcát a nebyl to schopnej zastavit ani na minutu, což je co říct, protože takovou pozornost si u mě už dlouho žádnej film nezískal. Každopádně Hrušínský exceloval všude kde se objevil, ale tohle je non plus ultra výkon. Neuvěřitelně sugestivně zahrané z jeho ledově klidných pohledů běhá mráz po zádech. Černobílé zpracování se pak k tomu dokonale hodí a kapitolou samo pro sebe je ta geniální kamera. Někdo tu píše, že mu to snímání ve větších detailech vadilo mě to naopak ještě přidalo na zážitku. Ostatní herci si taky odehrají svoje, ale s přibývajícím časem Hrušínský mění film ve svou one man show. Nedivím se, že mozečky prostoduchých komunistických cenzorů tohle nepobraly a tak i tenhle film patřil mezi ty zakázaný. Tak jako tak ČS kinematografie 60 let opět rulez!100%

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Nářez a zatím nejlepší řezníkův film. To se bez brojlerů nedá popsat. Každopádně těším se na párty hard.95%

Akta X - Padá soumrak (1994) (epizoda)

Uděláme si hezkej výlet do lesa! Jo tak tenhle výlet do lesa málem Mulder A Scullyová zaplatili svými životy, když je málem sežraly zabijácký světlušky. Každopádně všechno posrali ti těžaři. Kdyby neporazili ty starý chráněný stromy, tak by k tomu nedošlo. Každopádně jeden z top dílů se sžíravou atmosférou, kdy si pořád říkáte, jestli z toho hrdinové nakonec vyváznou nebo ne. Líbí se mi i otevřenej konec, i když podle všeho to émerická vláda nakonec nějak zmákla, protože jinak by světlušky sežraly a zamotaly do kokonu celej svět a to se zatím nestalo, ale byla by to příznačná pomsta největšímu škůdci této planety, tedy člověku.95%

Komisař Rex - Amok (1995) (epizoda)

Náhodou jeden z mých nejoblíbenějších díků. Burkhard ještě před tím než nahradil v seriálu Morretiho si střihnul tuhle roličku chlápka kterýmu jebne, protože si namluví, že má AIDS a začne vykonávat svou vlastní spravedlnost. Podle mýho názoru to náhodou zahrál celkem přesvědčivě a mohl jich prásknout ještě víc a pak i sebe to by bylo stylový. Každopádně tohle je jenom drobná vada na kráse. Takhle se holt probije až do hořkého konce, kdy zjistí, že to bylo celý pro nic a k ničemu. Za mě určitě zaslouženej plnej počet.95%

Nulová šance - Planeta země v ohrožení (1989) (epizoda)

Tým IMF na kosmické základně obsazené teroristickým komandem. Hlavní záporák pravda nebyl úplně výrazný, ale jinak tenhle díl řadím ke svým jednoznačně nejoblíbenějším. Máme tady tu klasickou situaci teroristy držící rukojmí s mega hrozbou pro svět a hrdiny stojící proti nim kteří to musí vyřešit a vyřeší to přesně stylem tohoto seriálu, geniálně vychcaně. Zatím co John Mc Clane by likvidoval protivníky po jednom, vojenská jednotka by to pak vyřešila ozbrojeným zásahem, tak zde se celá vyhrocená situace za pomocí již typických triků a trademarků tohoto seriálu vyřeší bez toho, aniž by padnul jediný výstřel. Tohle fakt nikde jinde neuvidíte. Jasně možná, že je to opět trošku naivní, ale já sem znovu maximálně spokojen.95%

Nulová šance - Odplata (1989) (epizoda)

Tohle je opět kapku osobní. Je zde další výborný a kouzelně vyšinutý padouch, který byl kdysi členem IMF a teď jde proti našemu týmu s použitím jejich vlastních zbraní proti nim. Jim je tu očerněn a jeho nadřízení ho mají za zločince a tak musí s pomocí svého týmu očistit své jméno a postarat se o to, aby se ten šílený záporák definitivně zbláznil, ale to tak aby už byl maximálně nebezpečný už jenom sám sobě a to se v samotném závěru podaří víc než dokonale. Můj druhý nejoblíbenější díl z celého tohoto seriálu a opět zaslouženě udělený plný počet i když ano přiznávám, pekelníci mě bavili ještě o špetku víc.95%