Ohnivé nebe (2005) (TV film) odpad!

Proste sracka Dacascos nestal za nic ani v akcnich beckach natoz v katastrofickych zetkach nacpali do toho i Gossetta Juniora asi uz taky nema na chleba boze chran nas pred znicujicim utokem podobnych megatraparen!

Lidožrout (2002) odpad!

Tohle uz nevyslo po zabavne odlehceny dvojce prislo zase dilo hrajici si na neco co proste neni ten zralok jeste nevypadal tak strasne jako treba ve zpracovani spolecnosti asylum ale byl srandovni masakry poradne taky zadny takze co s tim? odpad!

Hadi ve vlaku (2006) odpad!

Dej mi ty hady vrat mi ty hady! no myslel jsem ze spolecnost asylum uz mne nicim neprekvapi ale chyba lavky v zadnem pripade nezamenit z hady v letadle proboha! kdyz sem na to koukal poprve vydrzel jsem do pulky a pak to vypnul byla to fakt hruza vsech hruz pak jsem se donutil divat se podruhe protoze sem byl zvedav na ten konec o kterym jsem si tu precetl ps mimochodem zdravim krale spoileru nekdo tady na ne nasazuje ale ja jim fandim clovek tak aspon nekdy vi cemu se doopravdy vyhnout ja tu chybu udelal a dival se a souhlasim ze ten konec je opravdu vse prekonavajici natocit tohle v dnesni dobe z triky jak z 80 let je fakt neco neskutecnyho to nemuzou asylaci radsi neco vykrast jak to dela Wynorski nebo Ray? tohle vypadalo fakt udesne a definitivne sem byl dorazen dokud byl film o bliti hadech lezoucich lidem pod kuzi a dost spatnym gore byla to sracka ale kdyz ten megahad sezral vlak prislo tornado a to ho odneslo kamsi do jiny dimenze definitivne jsem vypnul pocitac a sel spat doufaje ze nemam nejaky ty hady v posteli...

Zběsilost (1997) odpad!

Tohle bylo strasny cekal sem od Buseyho kvalitniho psychopata ale je tu spis za uchylnyho dementa Lamas uz se hodi jenom do postele a celkove je to tak stupidni ze uz mne to nebavilo ale spis iritovalo holt Sidney J Furie z vyjimkou infantilne zabavnyho masakru na stredni skole nikdy moc neumnel

Síla dopadu (2006) (TV film) odpad!

Jedna rada pro tvurce doporucuji prejmenovat na silu odpadu! vykrast uz tak dost hrozny Drtivy dopad a do hlavni role obsadit Antonia pornoherce juniora to uz ani ja nerozdejcham

2012: Soudný den (2008) odpad!

Tak a ted to napisu s klidnym svedomim prohlasuji ze toto je ten nejhorsi film co sem kdy videl od tovarny na velesracky asylum sem zadnej hit necekal ale ze je vubec nekdo schopnej natocit takovouhle buznackou panbickarskou sracku plnou modleni se k bohu a dialogu ze by clovek vsechny herce poslal nejradsi do pekla k satanovy a jeste to vydavat za katastroficky film tohle je proste totalni urazka a mohlo se to libit akorat tak papezovi ve Vatikanu to asi byl fakt nejvetsi hit ucast Dale Midkiffa je pro mne naprosto nepochopitelna a neverim ze nekdy uvidim vetsi hruzu a davam si pochvalu za to ze sem vydrzel az do konce byl jsem zvedavej jestli to dopadne tak dementne jak sem si myslel a ono to tak fakt dopadlo! diky bohu za to ze sem ateista tohle je proste s prehledem nejvetsi filmovy zvratek vsech dob urceno pouze pro masochisty a ortodoxni krestany bezny divak riskuje zkusenost ze ktere uz se nemusi vzpamatovat kdyz ja osobne na to koukal zkazilo mi to naladu na cely den a uz jsem se nebyl schopnej koukat vubec na nic ti co tomu nedali odpad a nejsou panbickari asi byly pri sledovani totalne vozraly a nic si nepamatujou jinak se nechte vysetrit jak by se na tomhle mohlo komukoliv cokoliv libit je pro mne k nepochopeni

První výstřel (2002) (TV film) odpad!

Prvni a snad posledni vystrel doufejme tyto radobyakcni filmy s ucasti drsnacky z prezidentsky ochrany sou opravdu hrozny skoda slov...

Lavina (1994) (TV film) odpad!

This is SHIT!!!!! Dejvida Hajzlhrocha sem nezral ani jako fakan v pobrezni hlidce a touhle udesnosti u mne v cene rozhodne nestoupl mozna ze jako kojenci by se mi to libilo nadelal bych si z toho do plenek kdo vi...

Turbulence (1997) odpad!

Kdyby to bylo zabavny na nic si nehrajici zetko bral bych to ale tenhle kinofilm evidentne ze sebe dela neco cim neni naprosto jasne se snazi aby pusobil seriozne a to je ten nejvetsi pruser ja se o dost vic bavil u dvojky a trojky nemuzu si pomoct

Plavba smrti (1998) (TV film) odpad!

Silenost co dela Trenchard smith ve filmu na kterym se podilej nemci a co tam proboha pohledavaj herci jako Ironside Buchholz nebo Sheen to je opravdu k nepochopeni jo a pozor i kdyz to tak vypada ja nejsem zaujatej proti soucasnym nemeckym filmum ale oni sou fakt hrozny co naplat