Dobrodružství Poseidonu (2005) (TV film) odpad!

Takhle znehodnotit katastrofickou klasiku vsech klasik? to snad ani nejde ja to jako milovnik puvodniho poseidona proste akceptovat nemuzu nejsem vybiravej ale jenom malo co mne v posledni dobe vic iritovalo nez toto veledilo

Vzpoura v Bílém domě (1998) (TV film) odpad!

Totálně nudnej kousek kde jsem čekal kdy se začne něco dít a ono furt nic. Je to až moc televizní a rozvleklý. Akce je minimum a navrch se to ještě bere hrozně vážně. Hlavní hajzl se sám odpráskne. Co dodat? Vyhněte se tomu.5%

Batman a Robin (1997) odpad!

naprosta hruza!!! takhle zmrvit batmana to chce opravdu super schopnosti uz batman navzdy byla debilita ale tohle je totalka a co v tom dela Arnold asi pravdepodobne nevi ani on sam

Přepadení z hlubin (2008) (TV film) odpad!

Tak ani nevim co jsem od toho cekal kdyz v tom hral Roberts mozna slusny akcni zetko ale to sem se zmylil televizni sragora ktera mi prisla jako ze to myslela snad opravdu vazne nebo co nejvic mne dostalo kdyz Roberts vyklada svym totalne ubohym lidem ze vsichni byli vybrani pro sve konkretni schopnosti takze volne prelozeno vsichni jste tupci dobry akorat tak na zabiti a musel jsem si vas vzit hodne aby to melo aspon 80 minut hlavni antihrdina taky nestoji za nic misto toho aby obcas zahlaskoval tak jenom jako retardovanej zaseklej gramofon vytrvale opakuje vypadni z my ponorky! tomu kdo ma rad ponorkovy zetka radsi doporucuju rudyho agenta z Ludgrenem je to o dost vetsi sranda

Lavina (2004) odpad!

zazvonil zvonec a rezisersky kariery Marka Ropera je konec... zaplatpanbuh chtelo by se dodat

Nebezpečná sopka (2005) odpad!

nejprve kviz na uvod jak se rekne spatny reziser na pet? Roper! jo a az mne nekdo nasere jednoduse cernou magii zavinim vejbuch sopky a bude po ptakach!!

Tajemná zbraň (2000) odpad!

Fakt debilita kvuli Griffithovy sem na to koukal a nedokoukal reziser Douglas mne zasadne pobavil az Ponorkama o par let pozdeji to byla i jakz takz bzunda ale tohle byla trapnost kterou uz sem radsi zapomnel ale kdyz uz neco nevydrzim do konce je to co rict

Pohyblivý terč (1996) odpad!

Dudikoff tady hodne naznacil kam se bude jeho kariera ubirat dal trapne usmevne a otresne no coment...

Falešná pravda (1999) odpad!

Tentokrat pravnicky Michal Dudlakov... proc chce proboha hrat kdyz na to nema to mi nekdo vysvetlete tenhle bejvalej emerickej ninja sel pekne do sracek a dobre mu tak inu kdo chce kam pomozme mu tam v tomto pripade na smetiste jo a kdyz cumim na ten celkovej rating nemuzu si nerejpnout hodnotil ten film nekdo jinej nez jen zaryty Dudikoffovy fanousci?! mne se zda ze asi ne rozum do hrsti!!!!!

Operace Delta Force 4 (1999) odpad!

Tohle uz nespasi ani svecena voda! nedivim se ze i ti co hrali ve trojce dali od tohoto ruce pryc zustal jen chudak Joe Lara Roper co by reziser zraje jak zkvaseny vino a toto dilo naznacovalo ze jeho skutecne vrcholy se teprve blizi

Časové pásmo bylo změněno