Jack staví dům (2018) odpad!

Nemam rad filmy, ktore iba stracaju moj cas. Toto je jeden z nich. Dopozeranych 45 min.

Tím tvrdší je pád (2021)

Hodnotit to nebudem, lebo som nedokazal dopozerat ani len trailer. Totalna sprostost uz na prvy pohlad.

Ježek Sonic (2020)

Som rad, ze som na to nebol v kine ale videl to na netflixe. Islo pomerne o znacne sklamanie a ani neviem komu bol firm urceny. Sonic bol podla mna graficky slabo prepracovany ale je dost mozne ze vacsinu rozpoctu pozral uz stary, opozerany a nudny Jim Carrey. Dej slabota, ale to som aj cakal, no vtipy vobec nefungovali. Davam 1* ze som to dopozeral a za tu "matrix" scenu z baru.

Sebevražedný oddíl (2021) odpad!

Vacsiu debilinu som uz roky nevidel. Na dej povodneho suicide squad si nedokazem spomenut, cize to asi nestalo za vela, ale tak toto pokracovanie predcilo moje najdivokejsie sny. Postavy vsetky prijebane, ich konanie prijebane, dialogy este prijebanejsie a dej - hadate spravne - prijebany taktiez. Vtipy nefunkcne, trapne a obleky superhrdinov ako na maskanom plese v materskej skolke. Zralok a ta krysa tiez nemali chybu. Toto by malo mat samostatnu kategoriu odpadu.

Zhoubné zlo (2021)

Ani vo sne by ma nenapadlo, ze James Wan natoci nieco take. Za prve, smrdi z toho nizky rozpocet. To sa zjavne prejavilo aj na castingu a otrasnych hercoch. Pri niektorych scenach som nevedel, ci to myslia vazne alebo ide o parodiu. To iste CGI - nane love. Na druhej strane, dej ma zmysel, je to pozeratelne aj ked plne filmovych klise a priehladne. Za mna dost velke sklamanie.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

1* za to, ze som to dopozeral aspon do polovice. Od vtedy ubehol nejaky tyzden a nemam najmensiu chut to doperat. Tak snad pri domacich pracach si to pustim ako podmaz.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Vraj od tvorcov Ritualu - Netflix na mna skusil klamlivu reklamu a vyslo mu to. Jedine spojenie medzi tymi dvoma je predloha od rovnakeho spisovatela inac je to uplne iny team. Film sa da pozriet na raz, taka jednohubka. Ale nebolo tam nic extra zaujimave a zajtra si ho ani nebudem pamatat. 2* su asi aj vela.

Sebelum Iblis Menjemput: Ayat Dua (2020)

Prvy diel sa mi pacil a bolo to za dobre 3*, tak som cakal podobnu uroven. No nestalo sa. Najhorsim prvkom boli poloamaterski herci, motali sa po scene sem a tam, vrieskali, bliakali, blabolatli, polku filmu vykrikovali svoje mena ("Aaaalfiiii" som snad pocul 1000x). Netusim co sa tej Afli herecke stalo od prveho dielu, ale tu struhala take nepricetne ksichty ako keby nieco sypala. Druhy velky hriech v hororovom zanre, ktory neodpoustam je idiotska zapletka a ta tu zacina nelogickym unosom. Zvysok filmu nemastny neslany, napatie vlemi nefungovalo, bolo toho tu prilis vela vsetkeho. Davam tomu 1* ze som to dopozeral ale bolo to utrpenie.

Rozlučka (2021)

Netflix ma znova nachytal. Parta blbeckov si namiesto navstevy bordelu spravi rozlucku so slobodou potulovanim sa v horach. Prvych 15 minut sa vsetci potlapkavaju a obchytkavaju ako uchylaci (no nemci). Herci a ich vykony na nezaplatenie - specialne buduca manzelka. Nechcem byt hnusny, ale tak anti-atraktivnu herecku som davno nevidel. A nastala nuda, idiocia a nuda. Vztahy medzi postavami nefunkcne a nerealne, behaju hore dole, zenska s puskou pozera kamsi do riti a nevidi ich, potom ich vidi aj na kilometer. Nedokazal som to dopozerat ale bol tam jeden uzasny dialog: "Toto nema ziaden zmysel!" krici jeden, a druhy mu kontruje: "Mozno toto ani nema mat ziaden zmysel!". Asi o tom bol ten film. 1* za pekne scenerie.

Beckett (2021) odpad!

Vypnute po 5 minutach. Tak otrasne dialogy (aj dabing) som uz davno vo filme nevidel. Nedalo sa to pozerat..