John Wick: Kapitola 4 (2023)

Bohapustá nekonečná bitková recyklácia v tomto dieli a o tom hlavnom spolku "Stole"sme sa stále nedozvedeli žiadne väčšie detaily,čo pokladám za vážnu chybu.

Ghosted (2023)

Násilný a nezáživný americký humor v riadne odfláknutom béčkovom blockbustri.

65 (2023)

Skôr to vyzeralo na drahé béčko s vybranými scénami z predošlého tucta scifákov.Hviezdička pridaná pre môjho obľúbenca Sama Raimiho ako producenta.

Hladoví po úspěchu (2023)

Vadilo mi len,že hlavná postava to dievča sa tvárilo na všetky pocity stále rovnako,čiže vôbec.Kulinársky dojem slušný.

Pok-sun nesmí přežít (2023)

Neobvyklá kombinácia života nájomnej vražedkyne a zároveň života matky vychovávajúcej svoju 15 ročnú neovládateľnú dcéru.Choreografia súbojov bola výborná a nápaditá,mohlo ich byť aj viac.Finále z vopred oživenými krokmi súboja geniálny.

Mira (2022)

Tak Rusi celkom prekvapili,ale ten hollywoodsky lekvár tam nemusel byť.Slušné CGI.

Let the Right One In (2022) (seriál)

Páčilo sa mi,že to malo hlavu aj päty a súvislosti a slušné obsadenie.Ale vraj seriál nepokračuje,no škoda.

Tři tisíce let touhy (2022)

Fantasy na zamyslenie.Ako človek starne,tak si uvedomuje prchavý účinok dôležitých životných želaní,ktoré sa na záver ukážu ako zlé.Finále už na dorazenie nezvládnuté.

Časové pásmo bylo změněno