Modrooký samuraj - Příběh o róninovi a nevěstě (2023) (epizoda)

Animace je zkrátka úžasná. Mám rád přelety krajinou. Tento díl s flashbacky jsem si opět moc užil. Sbližování s manželem je fajn. Japonská kultura mě fascinuje, kodex cti je něco, co se neomrzí, co za prachy koupit nelze. A zrada je výborný drive!

Modrooký samuraj - Nečekaný živel (2023) (epizoda)

4 tesáky down. A máme tu sex:) Bárta si stěžuje na transgender. Let's see what happens next. Zima tomu sluší. Hned jsem si vzpomněl na Ghost of Tsushima.

Modrooký samuraj - Nečistý kov (2023) (epizoda)

Nádhera!!! Vizuálně, zvukově, ale co je nejdůležitější - námět je skvělý! Jsem zasažen střelou Amorovou. Z mého pohledu tomu není co vytknout. Konečně něco, co si člověk užije a vychutná. Je to celé tak ladné, dokonalé. Ach. Pobavila vsuvka z Kill Bill. Snad to tak bude pokračovat. Máme za sebou vymlácenou školu Šintó a teď se chystáme na 4 tesáky. Juchú!

Star Wars: Klonové války (2008)

Je fajn vidět Ahsoku a další postavy. Ikdyž to ale natočil Filoni, tak je to velmi dětinské, repetitivní. Odškrtávám ze seznamu a nazdar.

Klan Gucci (2021)

Nejlepší byl suverénně Leto. Pak Gaga, pak Pacino a nakonec Driver. Salma vždy potěší oko:) Že bych uchcával z Moroderova výběru se říct nedá. Hraje ty samé tracky už léta. Ale je to jedna z těch pozitivních věcí. Mohlo to mít více šťávy, ke konci už se to táhne. Stačí to vidět jednou.

Bratři Sunovi (2024) (seriál)

Počáteční nadšení bohužel vystřídalo zklamání. Nejotravnější postava je samozřejmě ťulpas Bruce. Dobře zvolená hudba. Sráží to kočkopes mezi dramatem/komedií. Solidní akce. Bavily mě interní pravidla triád.

Sněžné bratrstvo (2023)

Narozdíl od originálu jsem měl větší zmatek v jednotlivých postavách. Solidní remake, ty 2 a 1/2 hodiny svižně utekly. Příroda nádherná, ale obdivovat ji z vraku trupu bych docela nerad. Zima mi bylo i při pohledu ze zachumlané deky. Jíst vs nejíst mrtvé - toto dilema vůbec neřeším. Pud sebezáchovy je ten nejsilnější. Mladí kluci to dali luxusně. Vždy přemýšlím, jestli není "na vině" i to, že hrají kolektivní sport. Myslím, že tady ta týmovost byla ku prospěchu.

To se mi snad zdá (2023)

Výborný námět a velmi dobrý herecký výkon Nicholase Cage. To, co se začátku jeví jako zajímavé a posléze dokonce zpeněžitelné, nakonec dospěje k nočním můrám. Společnost odsuzuje člověka, který nemůže vůbec za nic. Ani manželka není moc nápomocná - kopl bych ji do prdele z fleku. Tíhu světa nese na svých bedrech sám - jak ve skutečném životě. Ze sraček vám nepomůže psycholog. Musíte to zvládnout sám. Nakonec z toho vyjdete zkušenější a silnější. Fuck society! Stay ready! Trust no one!