Kosenie jastrabej lúky (1981)

Zakladatelský slovenský standard vztahového příběhu s venkovskou poetikou. Nestrhne ale ničím neurazí

Need for Speed (2014)

Prvoplánová součást marketingové strategie sady produktů. Emočně vyprázdněné, příběhově hloupé, ovšem s vizuální kvalitou

Svět přírody - Hroši z delty Okavanga (2019) (epizoda)

Délkou zpracovaných podtémat i stylizací průvodního slova trochu nevyrovnaný dokument o hroší populaci ve specifickém biotopu delty Okavanga

České zázraky - Krotitel nebeského ohně (2021) (epizoda)

Překvapivá šíře aktivit osobnosti, kterou mám do paměti vtisknutou z někdejšího komiksového příběhu v Mateřídoušce a cest kolem Žamberka. Magia naturalis

Španělská chřipka (2021) (TV film)

Rozmělněná věcnost sdělení mluvícími hlavami a hranými pasážemi. Česká státnost se zrodila na odmítání roušek

O labuti (1982) (TV film)

Pohádkový příběh v dobovém pokusu o stylové pojetí uměleckého tvaru. Výrazná a rozsáhlá dramatická hudební složka, nesjednocené herecké stylizace. Řada vizuálních prvků, efektů, centrálních kompozic je poplatná době, jejím technologiím nebo prostě nedotažená

Ella Fitzgerald, první dáma jazzu (2019)

Velmi kvalitní přehledný průvodce životem zpěvačky od dětských let přes předválečné newyorské období, bopovou éru, velká světová pódia až k ocenění od rapové generace. Za pozornost stojí témata rodinného života a rasové segregace, z hostů Kenny Barron a Tony Bennett. 4-5*