Rio 2 (2014)

Pro mě, po úžasné jedničce naprostý propadák. Přiznávám se, film jsem po 45 minutách vypnul.

Syrup (2013)

Hm, hm, hm. Celé takové nemastné, neslané.

Cavemen (2013)

Taková klasická slaďárna, ve které jde celou dobu o zjištění toho, co bylo jasné již na začátku. Film nějak nenadchne, ale taky neurazí a těch 90 minut uteče celkem rychle. 60%

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

To snad ne. Nemohu uvěřit tomu, co jsem právě dokoukal. Šlo tohle zmrvit ještě více? Jako někdo, kdo četl knihu musím automaticky tenhle snímek hodit do odpadu. Tohle se vůbec nepovedlo, vlastně jsem čuměl, na co dvě hodiny čumím. Vybrat z knižní předlohy, jednu-dvě scény, tři-čtyři hlášky a tím to hasne? Dál se předlohou nemusím zabývat a dotočím si to jak chci? Takto uvažoval režisér? Moje hodnocení by nebylo ani o nic lepší, kdybych knihu nečetl. Co si budem nalhávat, film, který sice trvá přes dvě hodiny nic nevysvětlí, nic nesdělí. Jako neznalec knihy bych asi vůbec nepochopil, o co v celém filmu jde. Ale buďme objektivní, tady nehodnotíme knihy, ale filmy. Půl hvězdy za obsazení, které se tak nějak na 30% povedlo. Další půl hvězdy za filmové efekty. A tím zde končíme.

Do Říma s láskou (2012)

Takto dlouho, ale dlouho jsem se u žádného filmu nenudil. Já tenhle film nedokázal ani dokoukat, jednoduše jsem si ve 45 minutě překliknul na konec.

Serenity (2005)

Díky bohu za tento film. Lepší zakončení snad vzniknout ani nemohlo. Dostal jsem odpovědi na otázky, které jsem potřeboval. Sice to není druhá řada, ale lepší než nic.

Firefly (2002) (seriál)

Do tohoto seriálu jsem šel s tím, že jsem věděl, že má pouze jednu sérii. Ovšem po zkouknuti jsem byl v šoku, že je tomu tak. Ve filmových průmyslech se točí seriály, které si nezaslouží další pokračování, ale stejně je pořád můžeme vidět na televizních obrazovkách. Firefly si zasloužila další sérii, to uzná každý scifi fanoušek. Já musím uznat, že takto sympatické obsazení jsem dlouho neviděl. Postavy si ihned oblíbíte, děj seriálu ale i děj mezi samotnou posádkou vás okamžitě vtáhne dovnitř a nepustí. Nejoblíbenější postava: Jayne (Adam Baldwin)

Inteligence (2014) (seriál)

Meghan Ory mě zaujala už v Once Upon a Time a mrzelo mě, že nedostává příliš prostoru. Zde má ovšem hlavní roli, další důvod tenhle seriál sledovat. Pilotní díl byl průměrný rozjezd. Jelikož jsem fanoušek chucka, tenhle seriál mě musel nadchnout tak či tak. Hold nemám velké nároky.

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Po první sérii to vzdávám, Charlie se sice snaží ale není to ono a sám to utáhnout nemůže, tak nesympatické obsazení jsem snad ještě neviděl. 50%